PILDID! Margus Vaher andis Massimos mõnusa meeleoluga kontserdi

PILDID! Margus Vaher andis Massimos mõnusa meeleoluga kontserdi

Juba mitmendat korda astus hubase trattoria lavalaudadele mahedahäälne ning šarmikas Margus Vaher. Margus on noorema põlvkonna meeslauljatest kindlasti üks silmapaistvamaid ja armastatumaid. Seda kinnitavad ka mitmed vokaalkonkursside auhinnad ja tunnustused. Ta eelistab laulda pigem eesti keeles ning valib tekste eesti luuleklassikast, näiteks Ernst Ennolt, Doris Karevalt ja Betti Alverilt. Hääle tekitamisel ning oma sõnumi edastamisel peab Vaher oma eeskujudeks teiste hulgas Tõnis Mägit, Lauri Saatpalu ja Stingi.

Juba mitmendat korda astus hubase trattoria lavalaudadele mahedahäälne ning šarmantne Margus Vaher. Margus on noorema põlvkonna meeslauljatest kindlasti üks silmapaistvamaid ja armastatumaid. Seda kinnitavad ka mitmed vokaalkonkursside auhinnad ja tunnustused. Ta eelistab laulda pigem eesti keeles ning valib tekste eesti luuleklassikast, näiteks Ernst Ennolt, Doris Karevalt ja Betti Alverilt. Hääle tekitamisel ning oma sõnumi edastamisel peab Vaher oma eeskujudeks teiste hulgas Tõnis Mägit, Lauri Saatpalu ja Stingi.

Lisaks sooloprojektidele ja Margus Vaher Bändile, mis viljeleb rokki, funki ja bluesi, tegutseb ta ansamblite Kesköö ja Alkeemikud eesotsas ja astub publiku ette ka duo või trio koosseisudes.

Lauljatar Hedvig Hanson on oma blogis mahemuusika.blogspot.com kirjutanud: “Hea on kuulata Vaheri mehelikult kärisevat häält, milles on ühtaegu tajutav nii seksapiil kui sisemine haavatavus.”

Vaata pilte kontserdist!

Fotod Marko Mäestjärv

 

Buduaar.ee