Piletivõitjad! PACHA WORLD TOUR 2014 – VÕIMALIK, ET VIIMAST KORDA EESTIS!

Piletivõitjad! PACHA WORLD TOUR 2014 – VÕIMALIK, ET VIIMAST KORDA EESTIS!

Eesti ja kogu Baltikumi jaoks on PACHA World Tour´ist saanud aasta oodatuim suveüritus. Üritust armastavad kõik, kes hindavad kvaliteetset heli, paeluvat klubi atmosfääri lageda taeva all, show´d Ibiza kuumimate tantsijatega ning kordumatut muusikalist etteastet kuulsate klubi PACHA resident dj´de esituses.

Eesti ja kogu Baltikumi jaoks on PACHA World Tour´ist saanud aasta oodatuim suveüritus. Üritust armastavad kõik, kes hindavad kvaliteetset heli, paeluvat klubi atmosfääri lageda taeva all, show´d Ibiza kuumimate tantsijatega ning kordumatut muusikalist etteastet kuulsate klubi PACHA resident dj´de esituses.

Tuletame meelde, et esmakordselt leidis aset PACHA maailmaturnee Eestis 2010. aastal. Suvepealinna Pärnusse tulid kokku PACHA House fännid tervest Baltikumist ja Skandinaaviast. PACHA on külastanud Eestit alates tollest hetkest igal järgneval aastal ning kogunud üritustele kokku rekordarv külalisi. Sellel aastal külastab PACHA Eestit, ööklubi SunSet´i Pärnus, 9. augustil.

Eventline Grupp OÜ on kahjuks sunnitud teatama, et seoses PACHA organistoorsete ümberkorralduste tõttu tuuride jaotuses terves maailmas, võib selle suve suurüritus PACHA leida Eestis aset viimast korda. Järgnevate külalistuuride ülesastumine meie riigis oleneb Pacha kommitee otsustest Ibizal. Korraldajad kutsuvad kõiki PACHA fänne üles näitama oma kiindumust antud üritusse ning seda, et just Eestis on suurimad PACHA poolehoidjad! Säilitame meie igaaastase traditsiooni selle suurepärase klubiürituse näol! 

Sellel aastal avanevad PACHA WORLD TOUR 2014 uksed 9. augustil täpselt kell 22.00 Pärnu ööklubis SunSet. Jalustrabavad kaunitarid Ibizalt GOREPERFORMANCE poolt kingivad meeldejääva tantsushow, mis on ettevalmistatud just Pacha World Tour 2014 jaoks. DJ puldi taga astuvad üles Eesti armastatuim DJ Erkki Sarapuu ja võluvad vennad kaksikud Bombossa Brothers. Muidugi ei saa üle ega ümber PACHA resident dj´st otse Ibizalt. Sel korral esineb Teile kuulus DJ Juan Diaz, kes mängib plaate maailmalavadel nii iseseisvalt kui ka koos David Guetta´ga. 

Kell 23.00 leiab lageda taeva all aset võimas ilutulestik ning kogu Ibiza atmosfäär koos visuaalsete eriefektide, puhta heli ja PACHA lummava konseptsiooniga kandub üle otse Pärnusse, ööklubisse SunSet.

Kõik, kes soovivad broneerida lauda jookide ja suupistetega, palun helistage: 55515925

Facebook 

Piletid

Kontakt: 55515925, info@eventlinegroup.com

PILETILOOSI VÕITJAD! Loosiõnn tõi piletid kasutajatele Kristi ja KeratinGirl! Teie saate minna koos kaaslasega PACHA peole Sunsetis. Võtame võitjatega ühendust.