Pühapäeval, 30. juunil toimub restorani City Marina terrassil perepäev

Pühapäeval, 30. juunil toimub restorani City Marina terrassil perepäev

Pühapäeval, 30. juunil toimub restorani City Marina terrassil mereteemaline pereüritus. Ainulaadse asukohaga restorani on oodatud mõnusalt päeva veetma ja maitsvast brunch’ist osa saama lapsed ja nende vanemad. Brunch’i ajal on lastele koostatud sisukas ja põnev programm. Sunday Family Brunch toimub pühapäeval, 30. juunil kell 11.00-15.00.

Pühapäeval, 30. juunil toimub restorani City Marina terrassil mereteemaline pereüritus. Ainulaadse asukohaga restorani on oodatud mõnusalt päeva veetma ja maitsvast brunch’ist osa saama lapsed ja nende vanemad. Brunch’i ajal on lastele koostatud sisukas ja põnev programm. Sunday Family Brunch toimub pühapäeval, 30. juunil kell 11.00-15.00.

Külalisi tervitab Pipi, kellega on plaanis köievedu, sõlmede tegemine ja meisterdamine. Päeva jooksul tuleb külla lõbus Chupa Chups tegelane, kes loosib välja auhindu ja jagab tublimatele preemiaid! Lastel on võimalus saada mereteemalisi käe- ja näomaalinguid.

Kavas on tantsu- ja moe-show dotE tantsu- ja vabaajakeskuselt.

Pühapäevaselt head muusikameeleolu loob DJ Artur Falgot. Kõik on kogu perega oodatud nautima helget feelingut, head toitu ja mõnusaid merevaateid.

Laua reserveerimiseks helistage +372 50 64 808 või kirjutage info@vabalaud.ee

Halva ilma korral toimub üritus siseruumides.

Sunday Family Brunch toimub kell 11.00-15.00

Brunch:                                                      19 € / inimese kohta

Lapsed vanuses 4-12 aastat:                       9 € / lapse kohta

Lapsed kuni 4. eluaastani:                           tasuta