Reedel, 10. jaanuaril Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Reedel, 10. jaanuaril Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Reedel, 10. jaanuaril toimub Club Hollywoodis linna populaarseim üritustesari Tantsuparadiis. Seekord leiab aset suurejooneline Vene Uusaasta tähistamine. Kell lööb 12 ja sellel imepärasel ööl satuvad kõik pidulised lõbusa peo tähistamiseks Tsaari-Venemaale. Näärivana ja Lumihelbeke võtavad külalised vastu tervitusnapsuga, aadellik Dreamgirlsi erootiline tantsushow Peterburist lõbustab laulude ja tantsudega ning noormehed Peterburi Barinov show’st näitavad kangelaste jõudu ning õuenarrid panevad rahva õhku ahmima.

Reedel, 10. jaanuaril toimub Club Hollywoodis linna populaarseim üritustesari Tantsuparadiis. Seekord leiab aset suurejooneline Vene Uusaasta tähistamine. Kell lööb 12 ja sellel imepärasel ööl satuvad kõik pidulised lõbusa peo tähistamiseks Tsaari-Venemaale.

Näärivana ja Lumihelbeke võtavad külalised vastu tervitusnapsuga, aadellik Dreamgirlsi erootiline tantsushow Peterburist lõbustab laulude ja tantsudega ning noormehed Peterburi Barinov show’st näitavad kangelaste jõudu ning õuenarrid panevad rahva õhku ahmima.

Uue aasta sümbol – sinine Hobune –  külvab külalised üle kulla ja õnnega. Haldjas aga pöörleb taevas hobuseraua sees ning kingib aastavahetuse kingitusi.

Seksuaalsed topless go-go lumehelbekesed haaravad kõiki kaasa maagilisse unistuste maailmasse.

Kõigile idamaa eksootika austajatele on avatud Grand Sisha vesipiibu-lounge.

Valitakse õhtu kõige stiilsem paradiisineiu.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Deniss Karabljoff ja DJ Sonic

Vaata lisaks siit 

VIP-laudade broneerimine: +372 50 24262

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 20 €, naistele südaööni 10 €, VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja -king)

Piletid soodsamalt eelmüügis kõikides Piletilevi müügipunktides. (tavapilet  15 € ja VIP-pilet 25 € kuni 7.01.2014). Vaata lisaks siit

 

Igal laupäeval kell 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates “Tantsuparadiis”. Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.