Reedel, 12. oktoobril, Fashion Blog restoranis Number 9

Reedel, 12. oktoobril, Fashion Blog restoranis Number 9

Reedel, 12. oktoobril toimub restoranis Number 9 moeõhtu nimega Fashion Blog, kus maalikunstnik Nelly Drell avab näituse nimega “Välgatus” –  „Me oleme pidevalt tunnistajaiks oma elu saatvatele sündmustele. Iga kogetud hetk on kordumatu, kuid samaaegselt vaataja silmadest tagasi peegeldudes, kutsub iga ainulaadne hetk esile universaalseid tundeid nagu hirm, rõõm, rahu jne. Erinevates inimestes tekitavad neidsamu üldiseid tundeid aga sootuks erisugused hetked. See, kas näha ja mida näha, on meis endis!”

Reedel, 12. oktoobril toimub restoranis Number 9 moeõhtu nimega Fashion Blog, kus maalikunstnik Nelly Drell avab näituse nimega “Välgatus” –  „Me oleme pidevalt tunnistajaiks oma elu saatvatele sündmustele. Iga kogetud hetk on kordumatu, kuid samaaegselt vaataja silmadest tagasi peegeldudes, kutsub iga ainulaadne hetk esile universaalseid tundeid nagu hirm, rõõm, rahu jne. Erinevates inimestes tekitavad neidsamu üldiseid tundeid aga sootuks erisugused hetked. See, kas näha ja mida näha, on meis endis!”

Moeõhtul tervitavad külalisi Evian-Badoit moekokteilid. Värske sügismoe toovad külalisteni rõivabränd Morgan ja Juicy Couture parfüüm Viva la Fleur.

Muusikalise etteaste eest hoolitsevad Jana Abzalon & Mathei Florea ning DJ puldis on Sonic.

Dress code`i hindab Fashion Blog team, kes premeerib õhtu stiilseima!

Üritus on mõeldud kõikidele, kes naudivad moodi, kunsti ja head muusikat. Sissepääs on tasuta ning laua reserveerijaid ootavad kingitused!

Laua reserveerimiseks helista +372 639 9399 või kirjuta: info@number9.ee