Reedel, 16. märtsil toimub klubis Teater järjekordne glamuurne Dom Party. Võida VIP-pakett!

Reedel, 16. märtsil toimub klubis Teater järjekordne glamuurne Dom Party. Võida VIP-pakett!

Seekordse Dom Party peaesinejaks on esmakordselt Eestis esinevad Euroopa klubide tõusvad tähed Moskvast  – Offbeat Orchestra. Nagu juba kollektiivi nimi ütleb, on tegu “ebatavalise” orkestriga, kus live instrumendid saksofon ja klahvpillid koostöös kahe laulja ja DJ’ga ning erinevate tehniliste muusikainstrumentidega (Lauch pad, drum machine, Kaos pad jne) toovad publikuni parimaid tänapäevaseid remixe klubimuusikast ja ka omaloomingut, kuid mis peamine – Offbeat orchestra tähendab originaalsemat, parimat klubimuusika LIVE show’d.  

Seekordse Dom Party peaesinejateks on esmakordselt Eestis lavale astuvad Euroopa klubide tõusvad tähed Moskvast  – Offbeat Orchestra. Nagu juba kollektiivi nimi ütleb, on tegu “ebatavalise” orkestriga, kus live instrumendid saksofon ja klahvpillid koostöös kahe laulja ja DJ’ga ning erinevate tehniliste muusikainstrumentidega (Lauch pad, drum machine, Kaos pad jne) toovad publikuni parimaid tänapäevaseid remixe klubimuusikast ja ka omaloomingut, kuid mis peamine – Offbeat orchestra tähendab originaalsemat, parimat klubimuusika LIVE show’d.

Lisaks Offbeat Orchestra esinemisele pakuvad silmailu graatsilised ja säravad Dom Party tantsijad ja DJ Peterson.
Dom Party on kord kuus klubis Teater toimuv särav pidu, kust leiad kaunid külalised, ojadena voolava šampanja ning parima meeleolu. Pidu toimub koostöös: Vertu, Mercedes-Benz, Versace, Status Club, Hotell Santa Barbara.

Face Control
Dresscode: Smart Casual
Sissepääs alates 20. eluaastast
Pilet 10 eurot

Laua reserveeringud +372 56 88 4444 või info@klubiteater.ee

Võida ekslusiivne laud Dom Party´le koos suupistete ja vahuveiniga kuuele ja tasuta klubipääsmeid!
Võitmiseks palun kirjuta nataly@klubiteater.ee – Mitmest liikmest koosneb grupp “Offbeat Orchestra” ja ära unusta märksõna Buduaar.
Võitjatega võetakse ühendust!

Osale ka Facebooki mängus ja võida hinnalisi auhindu siin

Galeriid siit, siit ja siit

Järgmisel kuul juba uus ja kaunis Dom Party, kuid juba sellel laupäeval, 17.03, täis mängulusti pidu “Vegas” koos Bob Sinclari hittide häälega – Superstaar Gary ‘Nesta’ Pine – the voice of Love Generation!
 

Vaata allpool ka kahe viimase Dom Party peovideot ning Offbeat Orchestra SAXY videot .

Karin Karu