Reedel, 2. mail Klubis Teater Secretaries Gone Wild. Võida 200 euro eest peokrediiti!

Reedel, 2. mail Klubis Teater Secretaries Gone Wild. Võida 200 euro eest peokrediiti!

Kui pikk peaks olema sekretäri või muu kontoris töötava kauni naisterahva seelik? Sellele küsimusele üritab Klubi Teater vastuse leida sellel reedel, 2. mail, kui toimub kontoritööle pühendatud pidu “Secretaries gone Wild”. Räägitakse, et seelik peaks käed enese kõrvale pannes ulatuma üle näpuotste – muidu on see liiga lühike.

Kui pikk peaks olema sekretäri või muu kontoris töötava kauni naisterahva seelik? Sellele küsimusele üritab Klubi Teater vastuse leida sellel reedel, 2. mail, kui toimub kontoritööle pühendatud pidu “Secretaries gone Wild”. Räägitakse, et seelik peaks käed enese kõrvale pannes ulatuma üle näpuotste – muidu on see liiga lühike.

Klubi Teater soovib teada saada, kui pikki seelikuid kannavad Eesti kaunid silesäärsed kaunitarid?

Secretaries Gone Wild peol on kohapeal mõõdulindiga Klubi Teater moepolitsei, kes võtab kõikide vabatahtlike seelikukandjate mõõdud ja peo käigus kingib kõigile osavõtjatele maitsvaid kokteile ja ühele õnnelikule saab osaks peauhind Klubi Teater palk – 200 eurot peokrediiti unustamatu peo korraldamiseks 

Sekretäride peol aitavad meelelolu luua klubi Teatri enda vallatud sekretärid, kes esitavad kontoritööst inspireeritud tantsushow’sid ja näitavad eeskuju oma seelikupikkusega.

Klubi Teater loosib koostöös BUDUAARiga välja laua, võitmiseks kirjuta jana.plans@klubiteater.ee ning saada endast pilt kontoris seelikut kandmas.

 

Võitja loositakse välja 2. mail reedel kell 17.00