Reedel, 21. detsembril Klubis Teater aastalõpu heategevusüritus – kohal palju kuulsusi

Reedel, 21. detsembril Klubis Teater aastalõpu heategevusüritus – kohal palju kuulsusi

  Reedel, 21.12 vahetult enne aasta kõige soojemat ja rõõmu täis aega, korraldab Klubi Teater suure heategevusürituse Teeme Head! Selle ürituse käigus kogutud toetused annetatakse Liikumispuudega Laste ja SOS Lasteküla Jõulukingituse fondi.  Selline mastaapne üritus on Klubis Teater esmakordne, kuid kindlasti mitte viimane. Juba praegu on oma toetava käe sellelel alla pannud paljud ettevõtted, meediakanalid ja suurel hulgal eraisikuid.
 

 

Reedel, 21.12 vahetult enne aasta kõige soojemat ja rõõmu täis aega, korraldab Klubi Teater suure heategevusürituse Teeme Head! Selle ürituse käigus kogutud toetused annetatakse Liikumispuudega Laste ja SOS Lasteküla Jõulukingituse fondi. 

Selline mastaapne üritus on Klubis Teater esmakordne, kuid kindlasti mitte viimane. Juba praegu on oma toetava käe sellelel alla pannud paljud ettevõtted, meediakanalid ja suurel hulgal eraisikuid.

Jõulud on aeg täis armastust ja südamesoojust, see on aeg, kus peaks jagama häid soove ja olema  ka ligimeste vastu heatahtlik. Meie seas on väga palju inimesi, kes vaatamata kõigele on rõõmsameelsed ja täis positiivsust, mida neil jagub ka teistele – Klubi Teater kutsub üles jagama seda soojust ja rõõmu, head sõna ja head tegu kõikide nendega, kellel seda napib. 

Aitame üheskoos ja paneme alguse suurele, võimsale ja heatahtlikule liikumisele Teeme Head, oleme eeskujuks teistele ja aitame abivajajaid!

Esmakordselt astuvad Klubi Teater lavalaudadele võimsa showga nii suurel hulgal Eesti Staare – see on õhtu, mis on täis headust, positiivsust ja mis on meeletult lõbus!

Uku Suviste, Kristjan Kasearu, Kethi Uibomägi, Kelly Tomson, Reigo Ahven, Kiril Sax, James Werts, Evely Ventsli, Jana Pulk, Ardo Kaljuvee, Triin Sommer, Jana Kask, Nataly Pant, Marge Rahu, Egle Eller Nabi ja paljud teised.

Ennenägematu live show ja öö täis üllatusi!

Parimad tantsuhitud DJ Petersonilt

Pilet 10 EUR

Tuues 10 EUR väärtuses kingituse – sissepääs tasuta!

Suur aitäh: Buduaar, Expressions, Sparta Spordiklubi, Dermoshop, Stoli, Tallinna Burlesque, Liviko, Moet Chandone ja paljud teised

Liitu üritusega Facebookis siin ja ole üks nendest, kes lisab oma väikese panuse sellesse suurde projekti!