Reedel, 21. detsembril, ööklubis Bravo Baile-bon Royale

11 kommentaari
Reedel, 21. detsembril, ööklubis Bravo Baile-bon Royale

Tallinna kõige lõbusam pidu teeb oma sünnipäeva puhul kõigile ürituse austajatele väga erilise kingituse, korraldades sünnipäevapeotuuri Pärnusse. Tantsuoskus pole oluline, Baile-bon on salsapidu, kuhu on oodatud igaüks, kes soovib osa saada kuumast ladina-ameerika energiast.

Tallinna kõige lõbusam pidu teeb oma sünnipäeva puhul kõigile ürituse austajatele väga erilise kingituse, korraldades sünnipäeva peotuuri Pärnusse. Tantsuoskus pole oluline, Baile-bon on salsapidu, kuhu on oodatud igaüks, kes soovib osa saada kuumast ladina-ameerika energiast.

Külalisi ootab ees:

– Pidu kahes saalis

– Peasaalis toob kõige kaasakiskuvamad vene- ja latiinorütmid Teieni resident DJ Sonic ning tantsuõpetuse ja –show kogemustega õpetaja Jorge Hinojosa (Ecuador) tantsukoolist. Vaata lisaks siit 

– Väikeses saalis eheda salsamuusika DJ-d: DJ Guy Raphael (USA, Washington DC)  ja DJ Rain ning Salsa, Chachacha, Bachata, Merengue tantsuõpetus proffidelt: George Daniels (Lõuna-Aafrika) tantsustuudiost Daniels-dance ja Luis Izzo (Mehhiko, vaata lisaks siit) tantsustuudiost ArteLatino. 

– Tuntud latiinohitte esitab šarmantne lauludiiva Alexa

– Silmailu pakub salsa Go-Go


Laudade broneerimise info siit või  +372 50 24262,  gert@musicfactory.ee 

Pidu kestab 23:00-05.00 

Pilet 10 €, naised esimene tund (23:00-00.00) sooduspilet 5€ 

NB! Strong Face & Style control: peoriietus ja peoking!

Vanusepiirang 20a!

Vaata lisaks siit 

Vaata allpool ka youtube’i videot!