Reedel, 24. augustil Dom Party Klubis Teater + Little Dom party eel- ja after party Lounge’is DejaVu! Võida VIP pakett!

Reedel, 24. augustil Dom Party Klubis Teater + Little Dom party eel- ja after party Lounge’is DejaVu! Võida VIP pakett!

Dom Party esitleb esmakordselt – Little Dom ehk Dom Party eel- ja afterparty ja seda juba sellel reedel, 24 augustil! Esmakordselt on kõigil võimalus osaleda Little Dom peol ehk Dom Party eel- ja afterpartyl, mis toimub Lounge’is Deja Vu. Uus, enneolematu üritustesari, mis pakub Dom Partyle omast meelelahutust, luksust ja glamuuri. Pidu, kus šampanja voolab ojadena ja graatsilised artistid pakuvad ainult parimat showd. Little Dom avapeol teeb võimsa etteaste maailmakuulus viiulivirtuoos Stepan Mezencev (Moskva) ja kaunitarid lõbustavad külastajaid kuni varajaste hommikutundideni.  

Dom Party esitleb esmakordselt – Little Dom ehk Dom Party eel- ja afterparty ja seda juba sellel reedel, 24 augustil! Esmakordselt on kõigil võimalus osaleda Little Dom peol ehk Dom Party eel- ja afterpartyl, mis toimub Lounge’is Deja Vu. Uus, enneolematu üritustesari, mis pakub Dom Partyle omast meelelahutust, luksust ja glamuuri. Pidu, kus šampanja voolab ojadena ja graatsilised artistid pakuvad ainult parimat showd.

Little Dom avapeol teeb võimsa etteaste maailmakuulus viiulivirtuoos Stepan Mezencev (Moskva) ja kaunitarid lõbustavad külastajaid kuni varajaste hommikutundideni.

Loomulikult on see alles algus, algus – millele järgneb samal õhtul veel glamuursem, luksuslikum ja säravam Dom Party Klubis Teater.

See on pidu, mis on täis staare, parimaid artiste, ilusamaid tantsijaid ja kaunemaid külalisi.

Kuid ka see ei ole veel sugugi kõik. Glamuurseim festival jätkub taas Lounge’is Deja Vu Little Dom üritusega. Dom Party artistid jätkavad oma showga, mis on endiselt tulvil üllatustest ja veel nägematutest etteastetest.

Vasta ja võida pääsmed kõigile kolmele üritusele. Kus toimub Litlle Dom pidu? Vastus enda kontaktandmetega ja märksõnaga DOM saada  vastus@klubiteater.ee. Võitjaga võetakse ühendust. Liitu üritusega Facebookis siin ja võida auhindu ja attendides üritusele saad pileti 10 euro eest!

Pilet 15 eurot.

Dresscode: Summer šikk

Face control

Sissepääs alates 20. eluaastast
Laua reserveeringud +372 56 88 4444 või info@klubiteater.ee