Reedel, 26. oktoobril: Mood + Pidu = Fashion in Teater

Reedel, 26. oktoobril ootab Klubi Teater kõiki moekaid külalisi kaasahaarav ja särtsakas TFW'12 ametlik after party, mis ühendab kauni moeshow ja lõbusa peoga! Kõiki moegurmaane kostitab taas säravaim ja trendikaim üritus, mis on samaaegselt täidetud parimate hittide, kaunite külaliste ja sirejalgsete modellidega.

Reedel, 26. oktoobril ootab Klubi Teater kõiki moekaid külalisi kaasahaarav ja särtsakas TFW’12 ametlik after party, mis ühendab kauni moeshow ja lõbusa peoga! Kõiki moegurmaane kostitab taas säravaim ja trendikaim üritus, mis on samaaegselt täidetud parimate hittide, kaunite külaliste ja sirejalgsete modellidega.

Laval tutvustab moemärki Richbeth moekunstnik Kati Veerme. Richbeth on bränd, mis võimaldab igal naisel tunda end julge ja atraktiivsena. Fashion In Teater raames toob Kati teatraalses ja lummavas lavashow‘s publiku ette oma uue kollektsiooni „Detail“.

Lisaks pakuvad parimat meelelahutust moekad DJ-d Mark ja Artur F, silmailu eest hoolitsevad kaunid Klubi Teater artistid ja kaunid tantsijad.

Lõbusaim pidu ootab kõiki algusega kell 23.

Pilet 8 eurot.

Lisa ennast Facebookis ürituse “attending” listi siin ning saad kuni 01.00  klubisse sisse tasuta, peale seda sissepääs -50%.

NB! List sulgub kell 23!

Dress & Face Control.