Reedel, 4. oktoobril Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Reedel, 4. oktoobril toimub Club Hollywoodis linna populaarseim üritustesari  Tantsuparadiis, kus erikülaliseks on erootiline Burlesque showPeterburist. Õhtu programmis on uskumatult sensatsiooniline, Peterburi esimese ja ainukese erootikateatri „DreamGirls” show, mis köidab oma teatraalsuse, säravuse ja kirega.

Reedel, 4. oktoobril toimub Club Hollywoodis linna populaarseim üritustesari  Tantsuparadiis, kus erikülaliseks on erootiline Burlesque show Peterburist. Õhtu programmis on uskumatult sensatsiooniline, Peterburi esimese ja ainukese erootikateatri „DreamGirls” show, mis köidab oma teatraalsuse, säravuse ja kirega.

Kuulsat pokaalitantsu maagiat jagab külalistele tundeline ja seksuaalne diiva, valades samal ajal kõikidele soovijatele võlujooki. Lahked miimid kutsuvad mängule, kus pakutakse juua topless inglikese käest, kes samal ajal taevast alla oma unikaalseid akrobaatilisi trikke teostab. See kõik on kokku väga särav lavastus, täis positiivsust ja unustamatut atmosfääri, mis ootab  sellel säraval ööl burlesque stiilis.

Kõigile idamaa eksootika austajatele on avatud Grand Sisha vesipiibu-lounge.

Valitakse õhtu kõige stiilsem paradiisineiu.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Deniss KarabljOFF ja DJ SONIC

Vaata lisaks siit 

VIP-laudade broneerimine: +372 50 24262

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 20 €, naistele südaööni 10 €, VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja -king)

Piletid soodsamalt eelmüügis kõikides Piletilevi müügipunktides (tavapilet 15 € ja VIP-pilet 25 € 1. oktoobrini). Vaata lisaks siit

Esmakordselt korraldab Tantsuparadiis peotuuri Egiptuses viietärnihotellis Rixos,  17-24 november 2013. Kes soovib kaasa minna, siis lisainfot saab siit!

Igal laupäeval kell 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates “Tantsuparadiis”. Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.

Vaata allpool ka Youtube’i videot eelmisest Tantsuparadiisi peost ning eesootava peo eelreklaami!