Reedel, 6. juunil Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Reedel, 6. juunil Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Esmakordselt esinevad Tallinnas Venemaa teleshow „Slava Minutid“ vaatajate lemmikpoisid, kes on loonud uue trummarite show – Drum Time meeskond koostöös Alateya&Ostap Peterburist. See on uus ajajärk ööklubide live esinemiste maailmas – professionaalsus koos metsiku draiviga. Ees ootab muinasjutuline rütmide ilutulestik, kus solist Alateya hurmab oma uskumatu vokaali ja lummava seksuaalsusega ning saksofonist Ostap, kelle nimi on Peterburi klubide brändiks, vallutab igaühe oma talendi ja karismaga.

Esmakordselt esinevad Tallinnas Venemaa teleshow „Slava Minutid“ vaatajate lemmikpoisid, kes on loonud uue trummarite show – Drum Time meeskond koostöös Alateya&Ostap Peterburist. See on uus ajajärk ööklubide live esinemiste maailmas – professionaalsus koos metsiku draiviga.

Ees ootab muinasjutuline rütmide ilutulestik, kus solist Alateya hurmab oma uskumatu vokaali ja lummava seksuaalsusega ning saksofonist Ostap, kelle nimi on Peterburi klubide brändiks, vallutab igaühe oma talendi ja karismaga.

Erilist sära lisavad ööle armastatud topless go-go tantsijad Peterburist.

Valitakse õhtu stiilseim paradiisineiu.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Bell ja DJ Sonic

Kõigile idamaa eksootika austajatele on avatud Grand Sisha vesipiibu-lounge.

Vaata lisaks siit

VIP-laudade broneerimine: +372 50 24262

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 20, naistele südaööni 10 €, VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja -king)

Pileteid on võimalik kõikidest Piletilevi müügipunktidest soodsama hinnaga osta ja seda juba täna! (tavapilet 15  ja VIP-pilet 25  kuni 3. juuni). Vaata lisaks siit 

Igal laupäeval kell 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis“ Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.

Vaata Youtube’i videosid allpool!