Reedel, 6. septembril Tantsuparadiis ööklubis Hollywood

Reedel, 6. septembril Tantsuparadiis ööklubis Hollywood

Ööklubis Hollywood astuvad sel reedel rahva ette Venemaa ja rahvusvaheliste meistrivõistluste mitmekordsed võitjad, Peterburi ja Moskva festivalide korraldajad, Venemaa ühed parimad jumper‘id, bocking‘i meeskonnad “Ok-bokers” koostöös Boking show’ga. Ees ootab unikaalne, dünaamiline etendus, kus hüpped kõrgustesse vahelduvad peadpööritavate trikkidega.

Ööklubis Hollywood astuvad sel reedel rahva ette Venemaa ja rahvusvaheliste meistrivõistluste mitmekordsed võitjad, Peterburi ja Moskva festivalide korraldajad, Venemaa ühed parimad jumper’id, bocking’i meeskonnad “Ok-bokers” koostöös Boking show’ga. Ees ootab unikaalne, dünaamiline etendus, kus hüpped kõrgustesse vahelduvad peadpööritavate trikkidega.

Jumper’id on hüpikinimesed, kes on varustatud spetsiaalsete vedru-karkudega, mis on kinnitatud nende jalgade külge. Hüpete kõrgused on umbes kaks meetrit ja kaugus kuus meetrit ning liikumise kiiruseks kuni 35km/h! Need seitsme penikoorma saapad mõeldi välja aastal 2004 sakslase Alexander Bocki poolt, kes võttis ka patendi nende ebatavaliste vedrudega karkude peale ning paiskas need masstootmisesse. Leiutaja nime järgi hakati karkusid kutsuma bock’ideks ja neid, kes nendega treenisid, bocker’iteks.

Seksuaalsete etenduste armastajaid rõõmustavad aga uskumatult ilusad topless go-go tantsijad Peterburist.

Kõigile idamaa eksootika austajatele on avatud Grand Shisha vesipiibu-lounge.

Valitakse õhtu kõige stiilsem paradiisineiu.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Deniss KarabljOFF ja DJ Sonic

Vaata lisaks siit

VIP-laudade broneerimine +372 50 24262

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 20 € , naistele südaööni 10 € , VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja -king)

Piletid soodsamalt eelmüügis kõikides Piletilevi müügipunktides. (tavapilet 15  ja VIP-pilet 25  kuni 03.09.2013). Vaata lisainfot siit!

Esmakordselt korraldab Tantsuparadiis peotuuri Egiptuses 5* hotellis Rixos ja seda juba novembris 2013. Kes soovib ühineda, siis lisainfod saab siit. 

Vaata allpool ka Youtube’i videosid eelmisest Tantsuparadiisi peost ning eesootavast peost!

 

Igal laupäeval kell 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis “. Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.