Reedel, 7. septembril ööklubis Apollo meeletu ”Tantsuparadiis”

Reedel, 7. septembril ööklubis Apollo meeletu ”Tantsuparadiis”

Reedel, 7. septembril, toimub ööklubis Apollo Music Factory poolt korraldatav populaarseim üritustesari  Tantsuparadiis, alapealkirjaga “Neoon Ballett”. Esmakordselt saab Eestis näha väga erilist etendust ja tehnoloogilist Tron-tantsushowd professionaalsete Valgevene tänavatantsijate esituses.

Reedel, 7. septembril, toimub ööklubis Apollo Music Factory poolt korraldatav populaarseim üritustesari  Tantsuparadiis, alapealkirjaga “Neoon Ballett”. Esmakordselt saab Eestis näha väga erilist etendust ja tehnoloogilist Tron-tantsushowd professionaalsete Valgevene tänavatantsijate esituses.

Hämmastavalt efektne ja dünaamiline show, kus on võluväel ühendatud kujundtants ja löökrütmid, kus illuminatsiooniefekt pimeduses viib külalised teise galaktikasse. See on värvide kaleidoskoop, mis puruneb kõigi silme all ja sunnib unustama reaalsuse.

Neoon disko-baleriinid lisavad peole veelgi enam vaatemängulisust – seda kõike peab oma silmaga nägema.

Nagu tavaks saanud, valitakse ka õhtu stiilseim paradiisineiu.

Õhtu peavõrgutajateks on DJ Deniss KarabljOFF ja DJ Sonic.

Vaata lisaks siit 

VIP-laudade broneerimine : +372 50 24262

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 20, naistele südaööni 10 € , VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja king)

Tähelepanu! Nüüd igal laupäeval uuel kellaajal 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.

Vaata allpool ka youtube videot eelmisest “Tantsuparadiis” üritusest ning eesootavat videot!