Reedel stardib uus üritustesari “Number 9 meets BonBon”. Võida VIP pakett

Legendaarne ööklubi BonBon ja pealinlaste meelispaik restoran/lounge Number 9 käivitavad ühiselt uue pidudesarja nimega Number 9 meets BonBon. Esimene üritus toimub 25. mail. Pidu algab lõbusa terrassipeoga  Number 9 terrassil ning jätkub hommikutundideni ööklubis BonBon. Korraldajad on peaesinejaks kutsunud legendaarse Bostoni souliartisti Diva Avari.

Legendaarne ööklubi BonBon ja pealinlaste meelispaik restoran/lounge Number 9 käivitavad ühiselt uue pidudesarja nimega Number 9 meets BonBon. Esimene üritus toimub 25. mail. Pidu algab lõbusa terrassipeoga Number 9 terrassil ning jätkub hommikutundideni ööklubis BonBon. Korraldajad on peaesinejaks kutsunud legendaarse Bostoni souliartisti Diva Avari.

Diva Avari hitte “Fuckin Bitch” ja “Give Me Love” mängitakse nii Euroopa kui USA raadiojaamades. Tänu oma erilisele ja ekstravagantsele välimusele on teda ta praeguses kodulinnas Pariisis hakatud nimetama The Most Fashionable Parisian Woman.

Võida VIP pakett 6le, mis sisaldab lauda koos ahvatleva väljapaneku ning tasuta pääsmetega! Selleks, et võita, vasta küsimusele: Milline uus üritustesari stardib sel reedel koostöös klubiga BonBon? Vastus koos kontaktandmetega saada [email protected] Võitjaga võetakse ühendust.

Kohtumispaik ja aeg: 25. mail kell 20:00 Number 9 terrass
Alates 23:00 ööklubi BonBon.