Reklaami-agentuuri Ecwador glamuurne “15 aasta Tänugala” restoranis Gloria

Reklaami-agentuuri Ecwador glamuurne “15 aasta Tänugala” restoranis Gloria

“Ecwador on jõudnud ikka, kus on omandatud reklaamimaailma ‘‘trikid‘‘, lihvitud oma  oskusi ja olemas tugev koostööpartnerite võrgustik. “Nüüd on õige aeg seada uusi ja kõrgemaid sihte, mida püüdma minna, ” alustas õhtut Ecwadori looja ja tegevjuht Heily Aavik.

“Ecwador on jõudnud ikka, kus on omandatud reklaamimaailma ‘‘trikid‘‘, lihvitud oma  oskusi ja olemas tugev koostööpartnerite võrgustik. “Nüüd on õige aeg seada uusi ja kõrgemaid sihte, mida püüdma minna, ” alustas õhtut Ecwadori looja ja tegevjuht Heily Aavik. (avapildil)
 
Punase vaiba üritusel restoranis Gloria oli õhtujuhiks alati šarmantne Jaak Prints. Sissejuhatav osa õhtust kuulus kollektiivi Absolutico-Tico kitarristidele ja härra Demjanovi köögi kütkestavatele toitudele. See kõik oli maitsekalt ja soliidselt läbi põimunud Eesti reklaamimaailma staaride ja auväärsete külalistega.

Õhtu tähtsaim ja oodatuim osa oli aga Ecwadori 15. tegevusaasta parimate klientide ja koostööpartnerite tänamine. Selleks puhuks oli üles seatud 7 erinevat kategooriat, igas kategoorias neli nominenti.

7 kategooriat nägid ette järgnevaid võitjaid:
 
Kõige pikajalisema kliendi “Kauakestva koostöö” tiitli pälvis katusetootja WECKMAN, nominendid Krediidipank, Abloy ja Isku.

Agentuuri “Lojaalseim klient” ehk ettevõte, kes on Ecwadorilt tellinud kõige laiema valiku töid, on Tallinna Vesi, nominendid Anttila, Abloy ja Tridens.

“Säravaim täht minevikust” ehk klient, kellega agentuuri algusaastatel sai tehtud suuri asju, on Kemira  GrowHow (praegu Baltic Agro), nominendid Lincona, Eesti Post ja Maag Lihatööstus.

“Parima riigiameti” tiitli pälvis Justiitsministeerium, kelle konkurentideks jäid Politseiamet, Kultuuriväärtuste Amet ja muuseumid ning Rahvastikuministribüroo (Kodakondsus- ja migratsiooniamet).
 
2012 uued ja värsked kliendid ehk “Parim Uustulija” kategooria nominendid Huppa, Elisa Eesti ja Denim Dream, võidu ja TänuPlaadi noppis aga Büroomaailm.

Pika ajaloo “Parim koostööpartner” on aga Caviar Productions, nominendid Kuukulgur, Priit Paasalu ja Aivo Kallas.

“Agentuuri Kuld” ehk tiitel, mis on agentuurile toonud suurimal hulgal tuntust ja austust, läks Leiburile, Leiburi Saib toote lansseerimise ja Turundusteo Grand Prix võidu eest. Nominendid Tallinna Vesi arvukate aastaraamatute eest, Maanteeamet turvavöö kampaania eest ja Merko koostöös tehtud Kännu korterelamute kampaania eest.
 
Lisaks Ecwadori Tänuplaatide jagamisele oli laval ka meeleolukas publikuvõrgutaja Pirjo Levandi koos Absolutico-Tico’ga.

Pidu kestis uue päeva alguseni, inimesed tundsid ennast hästi ja Jaaks Prints lõpetas: “Ning ma tuletan meelde, et kui soovite tellida professionaalseid reklaamiteenuseid, siis Ecwador asub endiselt oma vanal aadressil, Vabaduse pst 60a! Uksed on teile alati avatud!”