Rinnakas superstaar Anna Semenovich Klubi Teater laval. Pildid!

25 kommentaari
Rinnakas superstaar Anna Semenovich Klubi Teater laval. Pildid!

Möödunud laupäeval esines Babulja Special peo raames ööklubis Teater seksikas ja väga tuntud vene superstaar Anna Semenovich.  Anna, kes on ka endine “Blestachie” popbändi liige, esitas nii enda lugusid kui ka kõiki “Blestachie” hitte. Kuna Annale meeldib lisaks laulmisele väga ka näitlemine ja tantsimine, nimelt tegeles ta enne lauljaks saamist professionaalsel tasemel iluuisutamisega, oli tema etteaste väga teatraalne.  

Möödunud laupäeval esines Babulja Special peo raames ööklubis Teater seksikas ja väga tuntud vene superstaar Anna Semenovich. 

Anna, kes on ka endine popbändi “Blestachie” liige, esitas nii enda lugusid kui ka kõiki “Blestachie” hitte. Kuna Annale meeldib lisaks laulmisele väga ka näitlemine ja tantsimine, nimelt tegeles ta enne lauljaks saamist professionaalsel tasemel iluuisutamisega, oli tema etteaste väga teatraalne.

Suur büst, mis on pälvinud laialdast tähelepanu ja pakkunud palju kõneainet, ei seganud Annat tantsimast kaasa kõiki numbreid, mida esitas tema tantsutrupp. Staar kommenteeris, et ta armastab oma keha ja tunneb ennast selles väga hästi.

Staarile väga meeldis Tallinn ja kohalik publik, kellele ta jagas lahkelt autogramme ja vastas ka mõningatele küsimustele.

Babulja Special on pidu, mis on alati lõbus, täis põnevust ja kestab varajaste hommikutundideni. See on pidu, mis üllatab alati mõne suure vene staariga, ja pidu, mis ei jäta kedagi külmaks.

Järgmise peo staariks on 24.03 “Diskoteka Avaria”, kuid juba sellel nädalavahetusel 17.02 Love Class ja 18.02 Vegas koos Angie Browniga.

Karin Karu

vaata allpool ka pildigaleriid!