Särav Eurovisiooni võitja Alexander Rybak Klubis Teater

Üritustesari Vegas üllatab taas, seekord laval armastatud Alexander Rybak. Alexander Rybak alustas oma muusikalist karjääri juba viie-aastaselt. Tema mõlemad vanemad on muusikud ja oli täiesti loogiline jätk, et ka Alexander jätkab sama teed. Ta alustas viiuli- ja klaveriõpingutega, millele hiljem lisandus ka laulmine.

 

Üritustesari Vegas üllatab taas, seekord laval armastatud Alexander Rybak. Alexander Rybak alustas oma muusikalist karjääri juba viie-aastaselt. Tema mõlemad vanemad on muusikud ja oli täiesti loogiline jätk, et ka Alexander jätkab sama teed. Ta alustas viiuli- ja klaveriõpingutega, millele hiljem lisandus ka laulmine.

Alexander Rybak sai tuule tiibadesse eeskätt võites Eurovisiooni laulukonkursi laulugaFairytale“, mis sai koheselt ka maailma üheks enim müüdud hitiks. Alexander oli nii Venemaal, Norras kui ka paljudes teistes riikides edetabelite tipus ja püsis seal mitmeid kuid.

Alexander on väga andekas muusik, kes on võitnud mitmeid nimekaid auhindu. Tema esinemist ja Eurovisiooni võitu vaadati paari nädala jooksul üle 10 miljoni korra.

Ta on esimene Norra artist, kes on olnud kahe singliga “Fairytale” ja “Funny Little World”  üheaegselt edetabeli tipus ja loomulikult tema sära ei ole jäänud märkamata ka teleprodutsentidel. Alexander Rybaki dokumentaalfilm “Fairytail” nägi valgust 2009. aasta detsembris, see viis ta ülemaailmsele tuurile ja suurendas tema populaarsust veelgi.

Tema esimene album “Fairytale”, mis nägi ilmavalgust augustis 2009, sai suure edu osaliseks. See album avaldatati rohkem kui 25 riigis, samuti pärjatati see album Norras kolmekordse plaatinaplaadi staatusega, Venemaal kahekordse plaatinumplaadi staatusega ja Rootsis kuldplaadi staatusega.

Aastal 2010 ilmus tema teine album “No bounderies”, lood nagu “Europe Skies” ja “Moa” viisid ta uuele  Euroopa tuurile, kus ta esines populaarsetes tele-show´des, esinedes koos väga kuulsate artistidega. Aleksander on peaaegu alati kuskil tuuril ning juba praegu valmistab ta ette uut tuuri, kus ta esitleb oma värsket plaati, mis ilmub suvel, 2013. 

Juba 19. jaanuaril on võimalus Alexander Rybaki näha ja kuulda Klubi Teater laval. Esitlusele tulevad tema kuulsad hitid, mille hulgas on kindlasti ka “Fairytale”.

Uksed avatakse: 23:00

Dresscode: smart casual

Pileti hind: 12 EUR

Pilet eelmüügist: 10 EUR

Facebooki attendinguga kuni 00:30 – 8 EUR NB! List sulgub kell 23:00!

Vanusepiirang: 21a

Piletite arv on piiratud!

Piletid on müügil Piletilevis siin ja Klubi Teater kassas. 

Mis juhtub “Vegases” jääb Teatrisse….

Rohkem infot siit

Kuula allpool ka Alexandri hitt-laule!