“Secretaries Gone Wild”  – suurejooneline kontorihooaja avapidu Klubis Teater

9 kommentaari
“Secretaries Gone Wild”  – suurejooneline kontorihooaja avapidu Klubis Teater

Parim pidu, kus üheskoos oma kolleegidega veeta lõbusaim ja meeleolukam õhtu. Suvepuhkused on seljataga ja kontorihooaeg algamas. Parim viis seda tähistada on parima meelelahutuse keskel linna säravaimas Klubis. Sellel õhtul on kogunenud Klubisse Teater suviselt päikesepruunid ja energiast pakatavad sekretärid ja mehised keskastme juhid, kes lahutavad kõigi meelt varajaste hommikutundideni. 

Parim pidu, kus üheskoos oma kolleegidega veeta lõbusaim ja meeleolukam õhtu. Suvepuhkused on seljataga ja kontorihooaeg algamas. Parim viis seda tähistada on parima meelelahutuse keskel, linna säravaimas Klubis. Sellel õhtul on kogunenud Klubisse Teater suviselt päikesepruunid ja energiast pakatavad sekretärid ja mehised keskastme juhid, kes lahutavad kõigi meelt varajaste hommikutundideni. 

Parimad R&B ja klubimuusika hitid ihaldatud DJ Slam’ilt.

Ainus “töö” sel ööl on pidutsemine…

Lisades ennast Facebookis ürituse “attending” listi siin , saab kuni 00.00 klubisse sisse tasuta ja 00.00-01.00 sissepääs -50%.

NB! List sulgub kell 21! Lisaks võib võita auhindu.

Klubi Teater koostöös Buduaariga kingib ära ühe VIP-laua, mida katavad snäkid ja tervitusjoogid ja seda 10 töökale kontorihaldjale!

Saada oma nimi ja kontaktid koos märksõnaga Buduaar vastus@klubiteater.ee ja võidki olla õnnelik võitja!