Seksikas nädalavahetus Klubis Teater! Võida nädalavahetuse VIP-pakett!

Seksikas nädalavahetus Klubis Teater! Võida nädalavahetuse VIP-pakett!

Juba sellel reedel, 16. novembril, leiab Klubis Teater aset meelierutav, maagiline üritustesari Love, Sex & Magic, kus sel korral toob klubi külastajateni mõistatuslikke võlutrikke ja põnevust karismaatiline mustkunstnik. Silmailu pakuvad salapärased ning graatsilised Klubi Teater artistid ja tantsijannad ning oma müstilisse muusikatakti haarab kõiki DJ Peterson. Laupäeval, 17. novembril, muutub Klubi Teater taaskord maiseks paradiisiks, sest aset leiab tulivereline Tropicana!  Tropicana, see on uus ja kuum üritustesari, kus kaasahaarav bongo-show Reigo Ahvenalt on põimitud ladina rütmide ning uusimate klubihittidega.  

Juba sellel reedel, 16. novembril, leiab Klubis Teater aset meelierutav, maagiline üritustesari Love, Sex & Magic, kus sel korral toob külastajateni mõistatuslikke võlutrikke ja põnevust karismaatiline mustkunstnik. Silmailu pakuvad salapärased ning graatsilised Klubi Teater artistid ja tantsijannad ning oma müstilisse muusikatakti haarab kõiki DJ Peterson.

Laupäeval, 17. novembril muutub Klubi Teater taaskord maiseks paradiisiks, sest aset leiab tulivereline Tropicana! 

Tropicana, see on uus ja kuum üritustesari, kus kaasahaarav bongo-show Reigo Ahvenalt on põimitud ladina rütmide ning uusimate klubihittidega.

See on pidu, mis toob troopilise suve üheks ööks Klubisse Teater, pannes oma särtsakuse ning kirglikkusega unustama ka kõige sombusemad ilmad. Lõõmava silmailu toob publikuni Klubi Teater kuumaverelised tantsijannad, ebamaist ja temperamentset peomeeleolu aitab luua DJ Peterson. 

Võida meeletu nädalavahetus Klubis Teater, selleks kirjuta oma nimi, kontaktandmed ja märksõna BUDUAAR vastus@klubiteater.eePaketti kuulub: 6 tasuta pääset mõlemale peole, laud tervitusjookidega, lisaks kingitused.  Võitjaga võetakse ühendust!

Vaata üritusi ka Facebookis siit ja siit ning võida veelgi auhindu.