Sel laupäeval Klubis Teater üritus moegurmaanidele “Fashion in Teater”

10 kommentaari
Sel laupäeval Klubis Teater üritus moegurmaanidele “Fashion in Teater”

Laupäeval, 8. septembril toimub Tallinna ühes luksuslikumas klubis „Teater“ mõnusa puhkuse-, stiili- ja moegurmaanide poolt kauaoodatud üritustesarja Fashion in Teater raames Anatoli Ein’i poolt lavastatud Tallinn Dolls’i uue sügiskollektsiooni „Film Noir“ esitlus. Tallinn Dolls on ready-to-wear rõivabränd, mis kaasab Eesti kõige silmapaistvamaid moedisainereid ja kunstnikke. Tallinn Dolls’i jaoks on disaininud andekad moekunstnikud Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa.  

Laupäeval, 8. septembril toimub Tallinna ühes luksuslikumas klubis „Teater“ mõnusa puhkuse-, stiili- ja moegurmaanide poolt kauaoodatud üritustesarja Fashion in Teater raames Anatoli Ein’i poolt lavastatud Tallinn Dolls’i uue sügiskollektsiooni „Film Noir“ esitlus.

Tallinn Dolls on ready-to-wear rõivabränd, mis kaasab Eesti kõige silmapaistvamaid moedisainereid ja kunstnikke. Tallinn Dolls’i jaoks on disaininud andekad moekunstnikud Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa.

Omaette kunst on ühendada tugev disain ning tarbijasõbralikkus, kuid just selle on Tallinn Dolls oma peamiseks eesmärgiks võtnud.

Sügiskollektsioon 2012/2013 nimega Film Noir toob esile naiselikkuse kõik erinevad näod. Selle märksõnadeks on lõputu võitlus pehme ja terava vahel. Luksuslik samet flirdib optilise kunstiga, pehmeid jooni tasakaalustavad tugevad kontrastid. Müsteerium laheneb tähesäras ning ainueksemplaridest koosneva piduliku õhtukleidi kollektsiooniga.

Kõigele lisab vürtsi ka uhiuus aksessuaaride liin koostöös Swarovskiga. Sügiskollektsiooni on disaininud ja pannud kokku loovjuht Mari Martin.

Karakteriga naistelt karakteriga naistele on Tallinn Dolls’i moto.

Lisaks kõrgkvaliteedilisele disainile kajastab iga toode nukumaailmale omast pitserit ja karakterit. “Meie esmärk on, et naised saaksid ennast alati tunda naistena – seda nii tööl, peol kui ka vabal ajal. Näiteks üks osa kollektsioonist Office Doll on pühendatud just karjääri tegevatele ning tublidele ja töökatele naistele. Peole minekuks võib leida efektsed komplektid Party Doll liinist ning luksuslikumad õhtutualetid Diamond Doll repertuaarist,” räägib Mari Martin.

Ürituse lavastaja ja korraldaja – Anatoli Ein, lisainfo siit

Liitu üritusega Facebookis siin ja võida auhindu.

Võida kutse üritusele, saada oma nimi ja kontaktandmed märksõnaga FIT vastus@klubiteater.ee ja võid olla õnnelik kutseomanik. Võitjatega võetakse ühendust!