Style Express – uue hooaja lõbus ja särav avaüritus!

Style Express – uue hooaja lõbus ja särav avaüritus!

Style Express on kaunis ja meelelahutuslik pidu, mida täidavad kaunid modellid, kihisevad joogid ja parimad hitid – seda kõike hommikuni välja! Peole lisab särtsu Otto-Karl Vendt trompetil. Sel korral näitab oma loomingut andekas disainer Julia Havanskaja. Külaliste ette tuuakse sügis/talv 2012/2013 uus ja kuum kollektsioon, kuhu kuuluvad kokteilikleidid, õhtukleidid ja ülerõivad ning kus on kasutatud ainult naturaalseid ja kõrgekvaliteetseid kangaid. Igat kostüümi kaunistavad käsitööehted.
       

Style Express on kaunis ja meelelahutuslik pidu, mida täidavad kaunid modellid, kihisevad joogid ja parimad hitid – seda kõike hommikuni välja!

Peole lisab särtsu Otto-Karl Vendt trompetil. Sel korral näitab oma loomingut andekas disainer Julia Havanskaja. Külaliste ette tuuakse sügis/talv 2012/2013 uus ja kuum kollektsioon, kuhu kuuluvad kokteilikleidid, õhtukleidid ja ülerõivad ning kus on kasutatud ainult naturaalseid ja kõrgekvaliteetseid kangaid. Igat kostüümi kaunistavad käsitööehted.

Samuti toimub eksklusiivsete aksessuaaride presentatsioon “La Russie”.

Style Express on lõbus ja särav üritustesari, mis on suunatud  moedisainerite ja kaubamärkide trendika loomingu tutvustamisele ja kus pidu kestab hommikuni.

Lavastaja Anatoli Ein. Vaata lisainfot siit ja siit

Laudade reserveerimine: +(372)56884455 / info@dejavu.ee.