Supersuur Galerii! Lounge Deja Vu staarirohke sünnipäev

Supersuur Galerii! Lounge Deja Vu staarirohke sünnipäev

  Möödunud reedel, 3. mail tähistas Tallinna vanalinna silmapaistvaim ning säravaim meelelahutusasutus lounge Deja Vu grandioossete pidustustega oma 7. sünnipäeva. Tõeline aasta sündmus, mida tulid nautima kõige kaunimad külalised, tuntuimad staarid ja säravad avaliku elu tegelased.  

Möödunud reedel, 3. mail tähistas Tallinna vanalinna silmapaistvaim ning säravaim meelelahutusasutus lounge Deja Vu grandioossete pidustustega oma 7. sünnipäeva.

Tõeline aasta sündmus, mida tulid nautima kõige kaunimad külalised, tuntuimad staarid ja säravad avaliku elu tegelased.

See oli sünnipäev, mille pidustused möödusid väga glamuurselt, parimate show‘dega ja rohkete üllatustega. Sellel õhtul kestis uskumatu meelelahutusprogramm kuni uste sulgemiseni ja nii mõnigi külaline sai ise lavalaudu oma jalge all tunda. Maja oli pilgeni täidetud kaunite külalistega, kes viidi justkui ajamasinaga otse lummavatesse kahekümnendatesse. Juba saabudes tervitas külalisi orkester ning karismaatilised muusikud ning tantsijannad vahetusid kiiremini kui jälgida oli võimalik.

Punasele vaibale saabus sünnipäevalast õnnitlema tõeline staarideparaad, kohal olid luksust ning glamuuri armastavad seltskonnastaarid, tuntud ärimehed nii Eestist kui ka välismaalt ning veelgi rohkem kaunitare!  

Lounge Deja Vu tänab kõiki sünnipäeva õnnitluste eest ja lubab veelgi paremat ja lõbusamat aastat täis kvaliteetset meelelahutust.

Vaata allpool ka Youtube´i videot ning pildigaleriid!