Suur galerii! Buduaari hobimodellivõistluse Evian Summer Model 2012 finaal Sugaris

31 kommentaar
Suur galerii! Buduaari hobimodellivõistluse Evian Summer Model 2012 finaal Sugaris

Laupäeval, 28. juulil kutsus Buduaar kümme selle suve säravamat tüdrukut suvepealinna Pärnusse, kus leidis aset Evian Summer Model 2012 finaalvõistlus. Juba teist suve järjest toimuva modellikonkursi peaauhinnaks on Eviani poolt lennureis Pariisi, modellitöö Buduaari ajakirja moeseerias ning palju ilu- ja moetooteid võistluse toetajate poolt.

Laupäeval, 28. juulil kutsus Buduaar kümme selle suve säravamat tüdrukut suvepealinna Pärnusse, kus leidis aset Evian Summer Model 2012 finaalvõistlus. Juba teist suve järjest Evianiga koostöös toimuva modellikonkursi peaauhinnaks on peasponsori poolt lennureis Pariisi, modellitöö Buduaari ajakirja moeseerias ning palju ilu- ja moetooteid teiste lahkete võistluse toetajate poolt.

Finalistid saabusid Pärnusse juba päeval, et kaunis rannas õhtusele võistlusele toredat publikut kaasa elama kutsuda. Show’ algas ööklubi Sugar terrassil ning kulmineerus ööklubis kell 02.00 võitja väljakuulutamisega. Tüdrukud pandi proovile ülesannetega, mida modellitöös eeldatakse.

Õhtu algas terrassil BaByliss’i ja Wella soenguhappeningiga ning Buduaari ürituste projektijuhi Gerli Rosenfeldi juhatamisel jätkus külaliste meeleolu tõstmine tantsuetteastega. Ööklubis toimus veel kolm esinemisvooru – Bella Oggi reklaamfotole poseerimine, seejärel pidid võistlejad telereklaamiklipil modelliks kehastuma, reklaamides erinevaid ilu- ja moetooteid ning Eviani vett ja viimaks kõndisid poodiumil Risskio moebrändi kleitides. Meie meeldiv õhtujuht oli Andres Torm.

Kuna 142 hobimodelli seast välja valitud 10 finalisti vahel oli konkurents tihe, valiti lisaks võitjale ka iga vooru parim. 

Fotole poseerimise edukaim Liis Lukas nr 6.

Teleklipivooru parim Krista Majak nr 8.

Parima catwalki tegi Kristin Salupuu nr 4.

Ka publik hääletas oma lemmiku poolt ja ülekaaluka võidu sai Kristiine Pajussaar  nr 7.

“Evian Summer Model 2012” peaauhinna võitjaks kuulutati Eviani žürii poolt  nr 9 Rebekka Mäng, kes osutus kõikidest kaunitaridest kõige säravamaks.

 

Ürituse head toetajad olid:

Evian, Risskio, Antonio Banderas Fragrances, Bella Oggi, BaByliss, Maxeylash, Wella ja Katjes, kes pakkus võistlusmomenti just publikule.

Vaata meeleolukat pildigaleriid: