Suur GALERII! evian®-i suvemodellid ja mõnus suvemelu laupäevasel Monster Music Festivalil

Suur GALERII! evian®-i suvemodellid ja mõnus suvemelu laupäevasel Monster Music Festivalil

Buduaar käis koos evian®-i suvemodelli finalistidega Pärnu Monster Music Festivali laupäevast päeva oma ilu, sära ja roosa värviga rikastamas. Tundub, et päike ja suvesoojus armastab samuti  ilu, sest juba neljas aasta järjest on nad samuti meie võistlusele kaasa elama tulnud.

Buduaar käis koos evian®-i suvemodelli finalistidega Pärnu Monster Music Festivali laupäevast päeva ilu, sära ja roosa värviga rikastamas. Tundub, et päike ja suvesoojus armastab meid ja meie hobimodelle, sest juba neljas aasta järjest on nad samuti meie võistlusele kaasa elama tulnud.

Modellitüdrukud astusid neljal korral festivalipubliku ette oma oskusi presenteerima. Võistlusvoorude vahele mahtusid ka Shakira “Waka Waka” tantsuproovid ning igal vabal hetkel ka publikuga suhtlemine. Sai ju festivali rahvaski oma lemmiku poolt hääli anda.

Kõige tublima “vali mind“ flaieri jagamise ja inimestele meeldimise töö oli ära teinud Elva tüdruk Kirsika, kes sai ülekaalukalt publiku lemmikuks.

Parfüümide esindaja ja meigikunstnike lemmikuteks osutusid Pärnu oma kaunitar Raili ning Raplamaa iludus Kätlin.

Peaauhinna ja tiitli „Evian Summer Model 2013“ võitjaks valis žürii kõikide voorude põhjal kõige silmapaistvama, säravama ja julgema tütarlapse Hanna Brita, kes saabus finaalüritusele Tallinnast.

Rikkalikud kingikotid viisid kõik finalistid juba koju aga võitjaid ootab peagi ees modellitöö Buduaari sügiseses ajakirjas ja Buduaari Live turul. Peaauhinna võitja peab nüüd veel otsustama, millal ta võtab vastu evian®i poolt kingituse, milleks on lennureis moe- ja evian® vee pealinna Pariisi.

Meie tore pildistaja Christo Neemre võttis kogu selle tegusa ja rõõmsa päeva oma kaameraga üles. Vaata selle meeleoluka päeva fotosi allaolevast galeriist! 

Lisapildimaterjali, mis on veelgi ilusam, leiad finalistide võistlusvoorude galeriist!

 

Krista Maldur