Suur veekokteilide show Butterfly Lounge´s

Suur veekokteilide show Butterfly Lounge´s

Buduaar sai kutse 10. mail AS-i Tallinna Vesi poolt korraldatud suurele veekokteilide tegemise võistlus-show´le. See meeleolukas õhtu toimubButterfly Lounge´s algusega kell 21.00. Tule vaatama kuidas erinevate restoranide baarmenid valmistavad kohapeal fantaasiarikkaid veekokteile, mille seast žürii ja õhtu külalised valivad välja põnevaima ja maitsvaima. Žüriisse kuuluvad toredad tuntud rohelise mõttelaadiga inimesed.

Buduaar sai kutse 10. mail AS-i Tallinna Vesi poolt korraldatud suurele veekokteilide tegemise võistlus-show´le. See meeleolukas õhtu toimub Butterfly Lounge´s algusega kell 21.00.

Tule vaatama, kuidas erinevate restoranide baarmenid valmistavad kohapeal fantaasiarikkaid veekokteile, mille seast žürii ja külalised valivad välja põnevaima ja maitsvaima.

Õhtu läbivaks sõnumiks on “Kraanivesi on joogivesi”. Tegemist on ettevõtmisega, mis julgustab inimesi restoranis eine kõrvale kraanivett jooma. Selline valik on looduse- ja rahakotisõbralikum alternatiiv ja annab inimesele võimaluse teha eetilisemaid valikuid. Restoranid, kus pakutakse lauale kannukesega tasuta vett, näitavad välja, et nad astuvad ühte jalga euroopalike käitumisviisidega.

Muusikalisi vahepalasid pakub särav Rosanna Lints. Õhtu jätkub DJ Hirmo seltsis.

Õhtujuhiks on energiast pulbitsev Ženja Fokin. 

Vaata kutset artikli alt galeriist ja ole Sinagi selle õhtu külaliseks!

Buduaar küsis erinevatelt tuntud inimestelt nende veejoomise harjumuste kohta ja pikematest vastustest saab lugeda Buduaari suveajakirjast.

*Kas sa oled tellinud restoranis/söögikohas joogiks kraanivett? Meile vastasid Eesti Loodusmuuseumi direktor Heidi Vilu ning raadiost ja telest tuntud Kertu Jukkum.
Heidi Vilu: Olen tellinud lihtsalt vett ja üha sagedamini tuuakse lauale karahvinis või disainitud korduvkasutatavas pudelis vett, mille eest tasu ei küsita.
Tahaksin väga loota, et tegemist on kraaniveega, ning et see tore trend jätkub.

Kertu Jukkum: Roheline mõtteviis on alati teretulnud ja on rõõm, et see on aina enam juurduv meilgi.

Ženja Fokin andis meile oma kommentaariks: See ei ole nüüd nali, aga ma joon ka ise kraanivett ja oma tuttavatele viin sünnipäeva- või soolaleivakingituseks lahedaid disainiveekanne.

Kohtumiseni 10. mail Butterfly Lounge´s!