Tantsuparadiisi galerii: eesti-vene VIP-pidu Kariibi saarel

23 kommentaari
Tantsuparadiisi galerii: eesti-vene VIP-pidu Kariibi saarel

Jätkuks eelmise aasta peotuurile Tantsuparadiis Türgis, organiseeris üritustesarja Tantsuparadiis korraldajafirma Music Factory koostöös Captain Morgani ning Itaalia-Hispaania ühe suurima reisikorraldajaga Alba Tour ja Eesti reisibürooga Diamond Travel 29. oktoobrist kuni 6. novembrini kauaoodatud eriprojekti –  peotuur Tantsuparadiis Kariibidel.

Jätkuks eelmise aasta peotuurile Tantsuparadiis Türgis, organiseeris üritustesarja Tantsuparadiis korraldajafirma Music Factory koostöös Captain Morgani ning Itaalia-Hispaania ühe suurima reisikorraldajaga Alba Tour ja Eesti reisibürooga Diamond Travel 29. oktoobrist kuni 6. novembrini kauaoodatud eriprojekti –  peotuuri Tantsuparadiis Kariibidel!

Kariibi mere saartest valiti peotuuri läbiviimise kohaks imekaunis Dominikaani Vabariik. 

Kristallsinine vesi, lumivalge liivarand, igihaljad palmid, maitsev rumm ja kuulsad sigarid ning hommikust õhtuni tants ja pidu – SEE KÕIK OLIGI kokku  muinasjutulised KARIIBID, tõeline paradiis Maal, mida said nautida kõik 50 inimest, kes uskusid ürituse edusse.

Projekt „Tantsuparadiis Kariibidel” andis kõigile osavõtjatele hea võimaluse ühendada puhkus pingevaba pidutsemisega. Juba teist aastat järjest on peotuuri tunnusjooneks see, et kogu selle ühe nädala jooksul elavad osalejad koos üle palju positiivseid emotsioone ja kõikidest võõrastest saavad peale seda suured sõbrad.

Ürituse peamine tegevus toimus luksusliku Catalonia Gran Dominicus hotelli territooriumil, mis asub otse Kariibi mere ranna ääres. Värsked puuviljad, karastusjoogid, kaasakiskuvad tantsud kuuma liiva peal türkiissinise mere ääres, mängud ja konkursid, merereis uhke katamaraaniga Saona paradiisisaarele ning muidugi Tantsuparadiisi peod hotelli ööklubis ja rannal tegid sellest kõige säravama ja unustamatuma peo paljude osalejate jaoks! Seekordsed Tantsuparadiisi peod olid lisaks tavalisele stiilipeod, millest esimene oli valge ja teine punane.

Erilist menu tekitasid Tantsuparadiisi peod ka teiste hotellikülastajate seas. Õige Tantsuparadiisi atmosfääri tekitamiseks võtsid korraldajad kaasa ürituse spetsiaalsed interjöörikaunistused,  hulga valgus- ja helitehnikat, spetsiaalsed fotoseinad ning reklaamid – kõik, mis Tantsuparadiisi üritust iseloomustab. Loomulikult olid kaasas ka ürituse Tantsuparadiis tähtsad tunnused nagu resident DJ Deniss Karabljoff, õhtujuht ja mängude korraldaja Vitali Vesterinen, saksofonist Märten Kaldamäe, videooperaator (Precious Moments) ja fotograaf (lime.ee).

Lisaks erishowdele üllatati osalejaid ühise piduliku õhtusöögiga mehhiko restoranis, mis siis oli avatud sel õhtul ainult neile, ning viimasel õhtul oli desserdiks spetsiaalne Tantsuparadiisi peotort. Kõik sellel peotuuril osalejad said mälestuskingituseks DVD kokkuvõtliku videofilmi ja fotodega parimatest hetkedest.

Vaata reisipilte ja videot: