Tartu klubi Vabank laieneb

Tartu klubi Vabank laieneb

Sellest nädalavahetusest, 27. detsembrist, laieneb Tartu klubi Vabank, avades Ülikooli tänaval  endise Swedbank ruumides kolmanda saali. 

Sellest nädalavahetusest, 27. detsembrist, laieneb Tartu klubi Vabank, avades Ülikooli tänaval  endise Swedbank ruumides kolmanda saali. 

Lisaks senisele peasaalile, kus mängib maailmas hetkel populaarne tantsumuusika, ning VIP-ruumile, kus kõlab R’n’B muusika, avatakse lounge-ruum. Uues lounge-ruumis kõlab peasaalist ja VIP-ruumist erinev muusika, avanädalavahetusel on selleks house-muusika.

Kolmanda saali avamisega pakume Tartus täna kõige laiema muusikavalikuga meelelahutuspaketti, kus lisaks DJ-dele esinevad tuntud lauljad, saksofonistid ja tantsijad. House lounge täiendab klubi mugava ruumi näol, kus kaaslastega nädalavahetuse õhtutel lõõgastuda, jutustada ja samal ajal DJ valitud house-muusika saatel tantsida. 

House lounge lisandumisega saab edaspidi sama piletihinna eest rohkem. Tavapilet hinnaga 8€ tagab sissepääsu nii klubi peasaali kui uude house-ruumi. Soetades VIP-pileti hinnaga 15€, tervitatakse klienti saabudes tervitusjoogiga ning võimaldatakse pääs VIP-ruumi, mis oma paigutuselt  ja sisult samuti mugavamaks muutub. 

Tallinnas aastast 2010 tegutsenud klubi Vabank avas Tartus uksed 2013. aasta aprillis. Tegemist on esimese ja ainsa klubiga Eestis, mis tegutseb sama nime ja sarnase ilmega kahes Eesti suurimas linnas. 

 

Kui oled Tartus ja tänaseks plaanid tegemata, jäta oma soov kommentaaridesse. Kl 20 anname ära 2 pääset tänasele peole!

Piletid võitis loosi tahtel kasutaja “aerofoobia”. Mõnusat pidutsemist!