Teisipäeval, 24. detsembril Skazka@CatHouse

Teisipäeval, 24. detsembril Skazka@CatHouse

Teisipäeval, 24 .detsembril toimub ööklubis CatHouse meeldejääv üritus kõigile muinasjutulise klubiõhtu austajatele – Sкаzка@CatHouse, kus seekord tähistatakse jõule ning puhatakse muinasjututeemas “Jõulumuinasjutt”. Kõik uued ja vanad sõbrad on oodatud osa saama muinusjutulise peo õhkkonnast, kus kogu öö saavad kõik külalised nautida oma lemmikuid jõulu- ja aastavahetuseteemalisi multifilme, aromaatsete vesipiipude ja eriliste kokteilide seltsis ning kõigele lisaks ka pildistada muinasjutukangelastega.

Teisipäeval, 24 .detsembril toimub ööklubis CatHouse meeldejääv üritus kõigile muinasjutulise klubiõhtu austajatele – Sкаzка@CatHouse, kus seekord tähistatakse jõule ning puhatakse muinasjututeemas “Jõulumuinasjutt”. Kõik uued ja vanad sõbrad on oodatud osa saama muinusjutulise peo õhkkonnast, kus kogu öö saavad kõik külalised nautida oma lemmikuid jõulu- ja aastavahetuseteemalisi multifilme, aromaatsete vesipiipude ja eriliste kokteilide seltsis ning kõigele lisaks ka pildistada muinasjutukangelastega.

 

Külalisi ootab ees:

– Spetsiaalne muusikaline jõuluprogramm – lemmikud jõulu- ja aastavahetuse hitid live esituses Julia Kuusmetsa (Peterburg, Golden Hall) esituses.

– Kõige kuumimad Vene-, Lääne-, jõulu- ja aastavahetuse tantsuhitid residentidelt DJ ValentineBlack, DJ Vincent  ja DJ Baloo.

– Terve öö näidatakse klubi ekraanidel aastavahetuse- ja jõulumultifilme.

– Võimalus pildistada koos jõuluvana ja lumehelbekesega.

– Grand Sisha vesipiibud.

– Ette broneeritud VIP-laudadel ootavad sushivaagnad ning baaris suur valik erilisi kokteile.

– Kõigi külastajate vahel loositakse välja eksklusiivne auhind ilusalong Beauty & Bliss poolt: kinkekaart väärtusega 500 eurot ja eksklusiivne valik kosmeetikat.

 

Sissepääs 10 € (NB! Strong Face & Style Control! Pidulik riietus ja -king!)

Vanusepiirang 20 a!

VIP-laudade broneerimine tel +372 50 24262 või siit

Lisainfot vaata siit