Vabank Couture by Oksana Tandit klubi-kollektsiooni esmaesitlus! Võitjad loositud!

Vabank Couture by Oksana Tandit klubi-kollektsiooni esmaesitlus! Võitjad loositud!

Kolmapäeva õhtul, 15. veebruaril tuleb esmanäitamisele moekunstniku Oksana Tanditi koostöös ööklubiga Vabank sündinud šikk klubikollektsioon Vabank Couture by Oksana Tandit. Buduaar annab kahele õnnelikule koos kaaslasega võimaluse olla esimeste seas, kes seda luksuslikku sulgede, sameti, siidi ja Swarovski kristallide kooslust näha saavad!

Kolmapäeva õhtul, 15. veebruaril tuleb esma-näitamisele moekunstniku Oksana Tanditi koostöös ööklubiga Vabank sündinud šikk klubikollektsioon Vabank Couture by Oksana Tandit. Buduaar annab kahele õnnelikule koos kaaslasega võimaluse olla esimeste seas, kes seda luksuslikku sulgede, sameti, siidi ja Swarovski kristallide kooslust näha saavad!

Kutse võitmiseks kirjuta kommentaaridesse, milline on sinu lemmik klubiriietus! Kindlasti lisa ka oma email ning telefoninumber, et saaksime võitjaga ühendust võtta! Võitjad loositakse välja juba ülehomme, kolmapäeval kell 15:00. 

Võitjad loositud, sel korral osutusid võitjateks Buduaari kasutajad Yepsh ning A. Võitjatega võetakse peagi ühendust! Palju õnne ka Buduaari poolt!

Esimene Vabank Couture by Oksana Tandit kollektsioon koosneb kümnest naistele ja kümnest julgetele meestele mõeldud komplektist, mille valmimisel on disainer inspiratsiooni saanud maailmakuulsate staaride Madonna, Grace Kelly, Tina Turneri, Marlene Dietrichi, Michael Jacksoni, Prince’i, Lenny Kravitzi jt stiilist või nende muusikast.

Lisainfo veebis siit

Karin Karu