Võida VIP pakett! Neljapäeval, 28. märtsil toimub klubis Teater Dom Party Oriental

Võida VIP pakett! Neljapäeval, 28. märtsil toimub klubis Teater Dom Party Oriental

Sel neljapäeval, 28. märtsil avab klubi Teater erandkorras oma uksed ning sedapuhku leiab aset alati glamuurne ning suursugune Dom Party Oriental, mil klubi Teater muutub üheks ööks vallatult müstiliseks ja salapäraseks idamaade oaasiks. Dom Party Oriental – see on öö, mil kokku saavad ilusad inimesed, luksus ning glamuur. Külastajateni tuuakse parim meelelahutus ning see kõik saab alguse juba välisuksel, mil idamaade jumalannad võtavad saabujad hommikumaade rüppe kihiseva shampanja saatel.  
 

Sel neljapäeval, 28. märtsil avab klubi Teater erandkorras oma uksed ning sedapuhku leiab aset alati glamuurne ning suursugune Dom Party Oriental, mil klubi Teater muutub üheks ööks vallatult müstiliseks ja salapäraseks idamaade oaasiks. Dom Party Oriental – see on öö, mil kokku saavad ilusad inimesed, luksus ning glamuur. Külastajateni tuuakse parim meelelahutus ning see kõik saab alguse juba välisuksel, mil idamaade jumalannad võtavad saabujad hommikumaade rüppe kihiseva šampanja saatel.  

Klubisse sisenedes ootab ees värav idamaade eksootikasse: saladuslik ja romantiline küünalde alla kattunud miljöö, massiivsed kaunistused… Salapära ning müstilisust lisavad maotaltsutajad kaugelt idast ning mõistatuslikult sensuaalsed kõhutantsijannad. 

Idamaade lummusse viivad eksootilised trummirütmid ning unustamatu peoelamuse eest kannab hoolt DJ Peterson. 

Soovid osa saada sellest suursugusest ning glamuursest idamaade pidustustest? Anna oma soovist meile teada! Dom Party koostöös Buduaariga kingib ära VIP-peopaketi neljale! Osalemiseks saada oma nimi märksõnaga „DOM PARTY ORIENTAL“ vastus@klubiteater.ee. Võitjaga võetakse ühendust!

Liitu üritusega Facebookis siin ja võid võita veelgi rohkem eksklusiivseid auhindu!

Dresscode: Smart-Glamour 

Strong Face control

Pilet: 15 eurot

Kuni 01.00 Facebooki attendinguga pilet 8 eurot!

NB! List sulgub kell 23.00

Sissepääs alates 21 eluaastast

Reserveeri laud +372 5688 4444 või info@klubiteater.ee