Võida VIP pakett! Vallatu Musi pidu reedel, 12. oktoobril lounge Deja Vu’s

9 kommentaari
Võida VIP pakett! Vallatu Musi pidu reedel, 12. oktoobril lounge Deja Vu’s

Uus ja esimesest korrast väga populaarseks saanud kvaliteetüritustesari Musi ootab Deja Vu’s – pidu täis naiselikku ilu ja veetlust. Selleks puhuks muutub Deja Vu hubane atmosfäär veelgi hurmavamaks ja külastajaid lõbustavad kuni hommikuni Musi kaunitarid.  Juba uksel tervitavad kõiki külalisi ahvatlevad neiud kirsipunaste huultega, kinkides tervituseks kõigile kauni põsemusi. Samuti pakutakse kõigile meelierutav tervituskokteil.  

Uus ja esimesest korrast väga populaarseks saanud kvaliteetüritustesari Musi ootab Deja Vu’s – pidu täis naiselikku ilu ja veetlust. Selleks puhuks muutub Deja Vu hubane atmosfäär veelgi hurmavamaks ja külastajaid lõbustavad kuni hommikuni Musi kaunitarid. 

Juba uksel tervitavad kõiki külalisi ahvatlevad neiud kirsipunaste huultega, kinkides tervituseks kõigile kauni põsemusi. Samuti pakutakse kõigile meelierutav tervituskokteil.

Musi, see on kaunis ja vallatu pidu, kus meelelahutuse eest hoolitsevad 13 graatsiat, keda võib näha nii akendel, lisalavadel kui ka saalis. 

Musi on pidu, mis pimestab oma kelmika atmosfääriga, see on pidu, mis on lisaks täidetud parimate muusikutega ja nõutavamate hittidega.

Sellell korral muudab Musi eriti magusaks Eesti seksikaim naistrummar Hele-Riin Uib.

Selleks, et MUSI oleks veelgi magusam, loosib Buduaar koostöös Lounge Deja Vu’ga  laua kuuele, mis on kaetud kaunite tervitusjookidega, maitsvate suupistetega ja magusate musidega.

Loosimises osalemiseks saada oma nimi ja märksõna MUSI vastus@klubiteater.ee

Võitjaga võetakse ühendust!

 

 

 

Reserveeri laud: tel (+372) 56 88 4455 või kirjuta info@dejavu.ee

Dress & face control: Musi saavad ainult viisakad ja toredad külalised

Vaata allpool ka videot eelmisest lõbusast ja vallatust peost