Võitjad loositud! Sisustusmess Interjöör 26.–28. aprillil Eesti Näituste messikeskuses

Võitjad loositud! Sisustusmess Interjöör 26.–28. aprillil Eesti Näituste messikeskuses

Juba sel nädalavahetusel, 26.–28. aprillil leiab Eesti Näituste messikeskuses aset sisustusmess Interjöör, kuhu on oodatud kogu pere! Messi eesmärgiks on pakkuda palju informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike huvitavat interjööri valdkonnast. 

Juba sel nädalavahetusel, 26.28. aprillil leiab Eesti Näituste messikeskuses aset sisustusmess Interjöör, kuhu on oodatud kogu pere! Messi eesmärgiks on pakkuda informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike huvitavat interjööri valdkonnast. 

Mida huvitavat sisustusmessilt Interjöör sel aastal leida võib?

Põhjuseid messi külastamiseks on kindlasti mitmeid  lai sisustustoodete valik, floristide võistlused, kohaliku disaini koorekiht, põnevad remondi- ja kodukaunistamise ideed. Lisaks kerkivad messihalli ka reaalsuuruses näidiskorterid. Erinevate arendajate korterid on lahendatud sisearhitektide poolt nii, et enda jaoks sobiva lahenduse leiavad nii luksusliku stiili kui ka lihtsama kodu eelistajad. Suurel hulgal uusi ning inspireerivaid ideid pakub mess kodusisustamisel kindlasti. Samuti on Kinnisvara teematsoon abiks neile, kel oma kodu otsimine alles pooleli. 

Kellele võiks sisustusmess Interjöör huvi pakkuda?

Tegu on valdavalt lõpptarbijale suunatud messiga, kus vanusel ja eal polegi tegelikult tähtsust. Pigem on tegu koguperemessiga oma elu- või töökeskkonnast hoolivale inimesele või neile, kel plaanis lähiajal uus elamispind soetada. 

Kindlasti ei tasu messide Interjöör ja Kinnisvara puhul alahinnata ka ärikontaktide kogumise võimalust ja vahetut infovahetust koostööpartnerite ja konkurentidega. Messil saavad kokku nii lõpptarbija, sistustoodete pakkuja kui ka erialaspetsialist. Põnevat uudistamist jagub kõigile kolmele huvigrupile.

Ja mis veel  messil jagub palju toredaid tegevusi ka lastele!

Lapsevanemad saavad rahulikult messil ringi uudistada, sest lastega tegeletakse Jänku-Jussi lastenurgas. Kohapeal saab joonistada ja meisterdada, multikaid vaadata ja batuudil hüpata ning lisaks on olemas ka imetamisnurk.

Tahad võita tasuta sissepääsu kahele? Buduaar loosib oma lugejate vahel välja 10 VIP-pääset kahele. Selleks, et võita, jäta palun artikli alla oma kommentaar. Võitjatega on ühendust võetud! Palju õnne ka Buduaari poolt!

Lisainfo siit

Vaata allpool pilte eelmisest sisustusmessist!