Wella Professionalsi uus kollektsioon kevad/suvi 2012 HOT DRAMA. Galerii

Wella Professionalsi uus kollektsioon kevad/suvi 2012 HOT DRAMA. Galerii

Laupäeval, 10. märtsil esitles Wella Professionals kevad/suvi 2012 soengutrende Tallinnas Radisson Blu Hotel konverentsikeskuses.
Värvi- ja lõikuskoolitusel tutvustati hooaja soengutrende nii naistele kui ka meestele. Uue hooaja soengutrende esitlesid tipp-stilistid Igor Zahharov ja Denis Kovalenko (MAKE YOUR I.D). Samuti olid laval nende kolleegid Jevgeni Blinov ja Stanislav Kobiletski, kes esitlesid julgeid ja moekaid soengutrende meestele.

Laupäeval, 10. märtsil esitles Wella Professionals kevad/suvi 2012 soengutrende Tallinnas Radisson Blu Hotel konverentsikeskuses.

Värvi- ja lõikuskoolitusel tutvustati  hooaja soengutrende nii naistele kui ka  meestele. Uue hooaja soengutrende esitlesid tipp-stilistid Igor Zahharov ja Denis Kovalenko (MAKE YOUR I.D). Samuti olid laval nende kolleegid Jevgeni Blinov ja Stanislav Kobiletski, kes esitlesid julgeid ja moekaid soengutrende meestele. 

Wella Professionalsi uus kollektsioon kevad/suvi 2012 HOT DRAMA ülevaade algva hooaja soengutrendidest:

BLAZE
Ladina-Ameerika kirglikkus ei ole enam pelgalt klišee – tänapäeval on see kaasaegne segu keevalisest naiselikust temperamendist ja peaaegu mehelikust uhkusest. Seda trendi kehastab FEMME FATALE BLAZE.
MOOD JA AKSESSUAARID
Blaze ühendab endas pitsilisi mustreid, pitsi ja tikandeid. Olles mähitud kõige kuumematesse ja rikkalikumatesse roosadesse toonidesse ja valmis pidustuste katsumuseks, hindab ta intensiivsete tumedate toonidega vürtsitatud pitsmotiive.
KOSMEETIKA
Tema nahk on sile ja veatu. Tugevates roosades toonides crescendod helgivad tema silmades kontuurpliiatsi ja lauvärvi kaudu. Tema huuled on iga naise unistus – need on väga sensuaalsed tänu punetavatele roosadele toonidele. Tugevalt õhetavad põsed rõhutavad tema keevalist olemust ja kirglikku veetlust.
JUUKSED
Täpselt sätitud ja dramaatilisi juukseid näidates keskendub Blaze tumedamatele toonidele kuumade roosade aktsentidega maksimaalse efekti saavutamiseks, mis iseloomustab tema väljakutsuvat olemust kõige paremini. Ta jumaldab täpseid juukselõikusi ja paneb oma juuksed osaliselt üles, et tuua esile seda osa oma olemusest, näidates oma tugevat nägu.

GRACE
Looduse särast ja ehedusest inspiratsiooni ammutades on ta naine, kes on kõikjal tähelepanu keskpunktis – särades loojuva kõrbepäikese kuldses kumas. Tema maitse on lihtne – ta tahab alati kõige paremat.
MOOD JA AKSESSUAARID
Siin saavad kokku puhtad siluetid ja peened vormid. Kasutatavad materjalid on ülimalt elegantsed, nt linane või siid. Rikkalike drapeeringute ja sädeleva tekstuuriga kombineerib ta suviseid beeže toone kaktuse ja linaste aktsentidega.
KOSMEETIKA
Tema loomulik nahk on samaaegselt peen ja tasakaalukas. Kiirgavad kuldsed toonid täiendavad tema poolmatte neutraalseid huuli. Khakikarva küüned rõhutavad talle omast looduslikku aurat.
JUUKSED
Liivakarva beežid poolläbipaistvate tuhmide toonidega ning varjutatud juured mitmetahuliste toonide kihtidega. Ootamatu pikkuse ja kohevusega ümarad vormid. Tema juuksed on lihtsad, kuid luksuslikud, terve välimuse ja läikivad koos silmapaistvate loomulikena näivate värvide ja maalähedaste toonidega.

Vaata ürituse pilte allolevast galeriist!