X.O. Clubi sünnipäev Astorias 31.08.2007

Eesti seltskonnaeliidile on alati vene peod meeldinud. Buduaar käis Astorias ühel järjekordsel vene peol, millega tähistati XO Club`i sünnipäeva. Kohal oli  erikülaline MR. Carlos Serrano del Rio koos eksklusiivse house latiino projektiga CORONABROS. Kogu õhtu kestis NON STOP LIVE DANCE SHOW  St. Peterburist.

Eestlaste seltskonnaeliidile on alati vene peod meeldinud. Buduaar käis Astorias ühel järjekordsel vene peol, millega tähistati XO Club`i sünnipäeva. Kohal oli  erikülaline MR. Carlos Serrano del Rio koos eksklusiivse house latiino projektiga CORONABROS. Kogu õhtu kestis NON STOP LIVE DANCE SHOW  St. Peterburist.

Klubi residendid:
 DJ Vakulenko (St. Peterburg) & DJ Rinat Latif (St. Peterburg)
"X.O Club peod on kogunud väga suure populaarsuse venelaste ja eestlaste seas. See on X.O. Club Membersi 6 pidu ja need peod on justkui teisest maailmast – selliseid pidusid korraldatakse kahjuks vähe!
Sissepääsu ees väljas on maas punane vaip" – esimene asi, mida külalised märkasid, oli vaibale uhkelt pargitud  luksusautod Lamborgini . Lisaks kaunid  LIVE DANCE SHOW   tüdrukud, kes tantsisid peoõhtul väljas valgusmuusika rütmis ning tervitasid klubikülastajaid. Dress code ei ole üldiselt venelastele omane, sest kui on kehtestatud reeglid, panevad kõik selga reeglitele mittevastavad riided. Kuid kutsekaardil seisis dress code: PINK STYLE, millest paljud peokülalised siiski lugu pidasid. Ühtegi pidulist siiski ukse taha ei jäetud,  kui roosat seljas polnd Sissepääsu lunastas 1000kroonine pilet. Sellist tähtpäeva nagu sünnipäev oleks patt mitte tähistada. Õhtut korraldas Kirill Paksjutov, kes on Tallinnas  kohaliku vene seltskonnaelu isalõvi.