ARMUHOROSKOOP: Ambur

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Amburile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Amburile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Ambur (23.11-21.12)

 

2014. aastal tajud eriti eredalt, kui väärtuslikud on pere ja kodu, ning kui tähtsad teatud inimesed sinu jaoks on. Armuelu on sel aastal stabiilne ja suhetes valitseb harmoonia ning Amburid on intiimsemad ja emotsionaalsemad kui varem. Suhete tugevamaks muutmiseks tasub Amburitel oma tunnetest avameelsemalt rääkida.

Uraan on armutsoonis ning tänu sellele on võimalus romantikaks ja lõbutsemiseks. Vallalised Amburid võivad sel aastal kohata uut kaaslast, kuid meeles peab pidama, et igast armumisest ei kujune pikaaegset suhet. Ambureid tõmbavad ebatavalised, originaalsed ning põnevad inimesed, kes tooks nende ellu vürtsi. Sellise inimese leidmisel võivad nad aga liiga kiirelt olla valmis end siduma.

Armastustunne on eriti sügav ja intensiivne aprilli keskpaigas (18.04). Veel kaks suurepärast kuupäeva romantikaks on ka mai alguses (6.05) ja juuni teisel poolel (18.06). Tülid on kerged tekkima 6. juunist kuni 1. juulini, mil Ambur võib tunda, et ta ei suuda inimestega ühele lainele jõuda. Kohtumine aastatetaguse suure armastusega on sel ajaperioodil samuti tõenäoline.

24. juulil tasub kas broneerida puhkus või sõita ära, sest see on suurepärane aeg romantiliseks reisiks. Võib juhtuda, et Amburi partner üllatab teda puhkusereisiga 18. augusti või 25. septembri paiku. Need on head päevad ka abieluettepanekuteks. 

Saturn takistab või loob viivitusi sel aastal abieluranda sõudmise suunal. Eelkõige tuleb seda ette neil liitudel, mille püsimajäämisel on kahtlusi. Amburid, kes sel aastal aga abielluvad, jäävad kokku pikaks ajaks.

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014