ARMUHOROSKOOP: Jäär

ARMUHOROSKOOP: Jäär

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Jäärale suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Jäärale suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Jäär (21.03-20.04)


2014. aastal peab Jäär keskenduma oma seksuaalelule ning kvantiteedi asemel panema rohkem rõhku kvaliteedile. Uraan Jääras muudab suhted ettearvamatuks ja võid olla rahulolematu oma partneriga. Ootad, et su partner oleks pühendunud armastaja, kuid ka hea sõber. Uut partnerit jahtivad Jäärad nõuavad kaaslaselt soojust, intelligentsi ja austust teiste vastu. Suhtes olevad Jäärad ootavad pikaajalist stabiilsust. Jäära saadab aga edu ja üldiselt ongi Jäära armusuhe sel aastal selline, nagu ta ootab. 

3. ja 9. aprilli vahel sündinuid mõjutab Uraan, andes neile tohutu iseseisvusvajaduse. Nende Jäärade partnerid peavad olema valmis pakkuma väga palju vabadust, et Jäärad ei tunneks end suhtes lämmatatuna. Kui su partner tahab pidevalt teada, kus sa parasjagu oled ja mida teed, ei ole see sulle vastuvõetav ning selline suhe on sinu jaoks raske või isegi välistatud. 

3.–29. mail naudivad Jäärad Veenust oma märgis, mis muudab nad väga võluvateks. Juulikuus (24.07) on Jääral väga suur tõenäosus kohata armastust, millest kujuneb aasta üks õnnelikumaid päevi. Kui oled juba abielus, võib sel ajal oodata suurepäraseid uudiseid – võid jääda näiteks lapseootele. Mai teisel nädalal (10.05) tekib Jääral vaatamata Veenuse soosivale toetusele pingestatud olukord partneriga.  Leia endas tugevust jääda rahulikuks, sest probleem ei ole tüli väärt.  

Jäär peaks seda üldiselt head armuaastat nautima ja riske võtma, kuid Marss sunnib teda aeg-ajalt siiski ka hingamisruumi otsima. 

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014

Sarnased artiklid