ARMUHOROSKOOP: Neitsi

ARMUHOROSKOOP: Neitsi

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Neitsile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Neitsile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Neitsi (23.08-22.09)

 

Armuelu on viimastel aastatel olnud Neitsi jaoks ebastabiilne, kuid paremad ajad on tulekul. Palju lahutusi ja lahkuminekuid leidis aset aastatel 2003-2010. Nüüd on elu taas rahulikum ja suhted kestavad tõenäoliselt ka eesolevatel aastatel. Põhjust on olla optimistlik, sest Neitsi armuelu mõjutab 2024. aastani Pluuto. See paneb Neitsi ihaldama kirglikku ja pühendunud partnerit. 

Pluuto eelistab kõik-või-mitte-midagi stiilis pühendumist ja Neitsi loodab leida just seda tüüpi armastust. Sõbrad koputavad talle südamele ning meenutavad, et sellised ootused on ebarealistlikud. Neitsi jaoks on aga kõik võimalik ning ta leiab armastuse, kui seda otsib. Last soovivad Neitsid jäävad hõlpsasti sel aastal rasedaks, adopteerivad või sünnitavad. Samuti võivad Neitsid kuulda oma lapse kohta väga häid uudiseid. 13. novembri paiku võidakse Neitsile teha väga romantiline ettepanek või on see päev, mis toob uudiseid perelisa kohta.

Aasta esimeses pooles toetab Jupiter kõiki Neitsi tegusid ja tema armuelu on harmooniline. Abiellumiseks on soodsad seisud kuni juulini. Pärast juulit võib aga liidu loomisel ette tulla takistusi. Kui ta on armunud, on hea mõte minna koos partneriga reisima. See võib armuleegi taas lõkendama lüüa ka neil, kes vajavad suhtesse värskendust. Reisi varases maikuus, sest see on parim aeg armastuseks. Aastal 2014 käivad armastus ja reisimine käsikäes.

Mõned Neitsid võivad avastada, et tema partner polegi päris selline, nagu Neitsi temast enda peas on kujutluse loonud. Neptuuni mõjude tõttu võib ta mõelda oma partnerile omadusi, mida tal tegelikult pole. Ärkamine tuleb varsti ja see on aeglane protsess. Varem ei soovinud Neitsi oma partneri miinuseid näha, sest see tegi talle haiget. Neitsi tahtis olla toetav ja leidis oma partneri jaoks küllaldaselt vabandusi. 

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014