ARMUHOROSKOOP: Vähk

ARMUHOROSKOOP: Vähk

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Vähile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Vähile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Vähk (22.06-23.07)

 

Romantilised suhted ja lähedased sõbrad toovad sel aastal Vähile mõõtmatut naudingut, kuid vahel ka suurt valu. Suhetes on mingil määral ennustamatut, mis võib olla põnev, kuid ka ärevakstegev. Erutavad arengud suhetes viivad Vähi aeg-ajalt õnne tipule, kuid äkilised lõpud või muutused lähimates suhetes muudavad ta õnnetuks või jätavad üksi. See mõjutab ka välist käitumist – muretu vähk on rõõmsameelne flirtija, halva tuju korral poeb aga peitu. 

Aasta esimeses pooles oled väga populaarne ning tutvud paljude huvipakkuvate inimestega erinevatelt elualadelt. Vähk ei tohiks lasta end melul kaasa tõmmata, sest muidu kaob fookus olulisematelt eesmärkidelt. 

Saturni mõjul mõtleb Vähk senisest põhjalikumalt, mida soovib eraelus saavutada. Ta hakkab unistama abielust, lastest või oma majast ning tema käitumine häälestub nende soovide järgi. Muretult kohtamas käiv Vähk vaatab kavalerid kriitilise pilguga üle, ega veeda enam aega nendega, kes tema eesmärke ei toeta. Kellegagi tõsisemas suhtes olevatel Vähkidel tuleb silmitsi seista muudatusega – võib toimuda lahkuminek. Saturn muudab Vähi aja piiratusest teadlikumaks ning loodetavasti mõistab partner Vähi vajadust võtta igast hetkest viimast. Elu on elamiseks! See ei tähenda, et Vähk käituks meeleheitlikult, vaid tal on õigus oodata teatud sündmuste toimumist mõistliku aja jooksul. 5. septembrini on lootust jõuda partneriga ühele meelele ja astuda koos ühine samm. 

Vähi ellu võib ka tekkida inimene, kes on pärit teisest linnast, tal on väga tihe graafik või vaevleb ta hoopis endise armastuse küüsis. Vähk peab sellisel juhul tõsiselt mõtlema, kas see inimene on väärt ohverdusi, mida tema nimel järgmise kolme aasta jooksul tuleb teha. Kui suhe on tõsine, on Vähk ohverdusteks valmis. Nii aitab Saturn luua Vähil tulevikule tugevat vundamenti.

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014