Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: AMBUR

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: AMBUR

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!  

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu./ T.Tobber/

Ambur

22. november – 21. detsember

Nii Uraan kui Jupiter liiguvad sel aastal mõlemad tulemärgis – üks Jääras, teine Lõvis – ja see peaks sinu loomupärase tulisusega kenasti kokku minema. Võimendub sinu elujaatav suhtumine, julge pealehakkamine ja seiklushimu. Võid käima lükata väga erilisi protsesse ja sinu entusiasm mõjub nakatavalt. Võimalik, et lähed reisima või tegeled õppetööga ja silmaringi laiendamisega. Oma ideede propageerimine ja info levitamine võiksid samuti olla ühed märksõnad. Sinu tuli põleb küll ereda leegiga, kuid sa pead jälgima, et sa seejuures läbi ei põleks. Kui kõik sinu algatatu edeneb paremini kui oleksid osanud arvata, võib kergesti tekkida hulljulgus ja oma õnne proovilepanek ei oleks kõige õigem viis nende suurepäraste energiate kasutamiseks.

Liigne idealism võib ohustada kõiki Ambureid, kuid eelkõige neid, kes on sündinud novembri viimastel ja detsembri esimestel päevadel. Neptuun laseb vahel asjadel, inimestel ja olukordadel paista ilusamad, kui need tegelikult on. Eriti veel arvestades eelmises lõigus nimetatud mõjusid, on illusioonid kerged tekkima. Sa kas petad end ise või lased teistel seda teha. Neptuun hägustab reaalsustaju ja see, milles olid varem kindel, võib kõikuma lüüa. Võib-olla ei tea sa enam isegi, mida tahad. 

Tõenäoliselt tuuakse sind siiski maa peale tagasi ja elu paneb aeg-ajalt tõkkeid ette, sest taevalaotuse karm õpetaja Saturn on nüüd jõudnud sinu päikesemärki (välja arvatud juuni keskpaik kuni septembri keskpaik, mil Saturn teeb tagasipõike eelmisesse tähemärki). Alguses juhib ta sinu tähelepanu kõikidele kitsaskohtadele – probleem tööl, kodus või mõnes kehaosas on tegelikult vihje sellele, et võib-olla oleks aeg midagi selles valdkonnas muuta. Kui suudad jõuda probleemide algpõhjuseni ning olla piisavalt distsiplineeritud ja vajadusel isegi karm, saad palju ära teha. Kui luud-liigesed valutavad, külmetused venivad väga pikaks, nahaprobleemid võimenduvad või tuleb tihedalt hambaarsti juures käia, siis äkki oleks kasu töökorralduse muutmisest. Ära võta ebaõnnestumisi kui karistusi – sul on hoopiski võimalus midagi olukorra parandamiseks ära teha ja oma uue elu vundamenti laduda.

Telli Triin Tobberilt oma isiklik sünnikaardi analüüs SIIT.

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.