Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: JÄÄR

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: JÄÄR

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu./Triin Tobber

Jäär

20. märts – 19. aprill

Sind pannakse sel aastal üsna mitmel korral proovile. Teemad, mida oled üritanud unustada või maha vaikida, tulevad ikkagi päevakorda ja vanad haavad kistakse võib-olla lahti. Kui suudad endas koguda piisavalt julgust astuda vastu neile, kes on sulle oma tahtmist peale surunud, võid saavutada tohutu läbimurde ja hakata elama just seda elu, mis sind õnnelikuks teeb. Probleemide allikaks võib olla mõni lähedane meessoost isik või oled mures muutuste pärast tema elus. 

Kui oled ise üritanud teisi oma kontrollile allutada, siis märkad, et enam ei lähe see läbi. Sinus võib tõsta pead armukadedus, kuid sa pead leppima tõsiasjaga, et lõppude lõpuks saad juhtida vaid iseennast. Mida rohkem sa üritad endisest eluviisist kinni hoida, seda kindlamini see sinu käest libiseb. Pluuto toetab praegu suuri muutusi ja mida totaalsemad need on, seda parem. Kui juba, siis juba. 

Äkilisust lisab sellesse aastasse ka Uraan, mis tiirutab kas sinu Päikese peal või üsna seal lähedal. Vajad vaheldust ja kui sa seda ei saa, muutud kärsituks. Uraan võib kahtlemata võimendada sinu sünnipärast impulsiivsust ja tõugata sind tegema midagi sellist, millest mõni aeg tagasi poleks unistadagi osanud. Peaasi, et sa liiga suuri riske ei võtaks. Nii Uraani kui Pluuto mõju on selgemini väljendunud siis, kui oled sündinud aprilli esimese kümne päeva sees.

Ka Kuu lõunasõlm liigub läbi Jäära märgi (kuni oktoobrini). Seda punkti võiks nimetada ka saatuse sõlmeks, sest paljud olukorrad oleksid nagu juhitud mõne kõrgema väe poolt. See on hea aeg muutusteks ja vahel sunnib sind selleks mõni ebaõnnestumine, kuid lõpptulemusena läheb sinu elu seetõttu siiski paremaks. Juhuslikud kohtumised võiksid olla selle perioodi märksõnadeks. Rohkem puudutab see sind juhul, kui oled sündinud Jäära märgis, kuid enne 5. aprilli. 

Kui sinu sünnipäev jääb päris märtsi lõppu, pakub Saturn sulle olulist tuge nende muudatuste elluviimisel, millest eespool juttu oli. Isegi kui sa loomu poolest pole kuigi kannatlik, tunned siiski, et vajadusel suudad oma prioriteedid paika panna ja oma eesmärkide nimel kannatlikult tööd teha. Mõni tööga seotud reis või kursus võib kujuneda kasutoovaks.

Kui aga sinu sünnipäev jääb aprillikuusse, võiks aasta esimeses pooles (kuni augustini) olla Jupiteri poolt pakutavat vedamist ja arenguvõimalusi. Sa oled ise enesekindlam ja usud oma õnne. Selline suhtumine rõhutab sinu loomupärast sära ja optimismi ning mõjub ilmselt ka teistele innustavalt. Sa naudid esinemisvõimalusi ja tunned rõõmu mõnest huvialast. 

28. septembri kuuvarjutus leiab aset Jäära märgis ja see ajajärk võib kujuneda sinu elus üsna oluliseks (eriti kui oled sündinud märgi alguses). Kasuta seda väge mõne kaua veninud projekti võiduka lõpuni viimiseks. Võib-olla tuleb sul selle käigus end jõuliselt kehtestada ja isegi teistega vastuollu minna.

 

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.

Telli Triin Tobberilt oma isiklik sünnikaardi analüüs SIIT.