Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: KALAD

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: KALAD

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!  

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu./ T.Tobber/

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Juba pikemat aega oled tõenäoliselt tundnud end mingis küsimuses ebakindlana. Justkui kõnniksid udus ega näeks, kuhu sa teel oled. Ja kui jõuadki kuskile välja, siis avastad peagi, et tegelikult ei vasta soovitu üldse sinu varasemale ettekujutusele. Paraku võib selline ekslemine jätkuda ka sel aastal. Oled hakanud kõhklema selles, mis on seni andnud su elule mõtte, või siis mõnes olulises inimeses sinu elus (eriti puudutab isa või naiste puhul meest). Sa kas oled teinud tema suhtes illusioone ja võtad nüüd oma roosad prillid eest või siis ei suuda kuidagi teises inimeses selgusele jõuda. 

Väga võimalik, et rõhutakse sinu kaastundele või vajad ise senisest rohkem teiste abi. Kuid aitamisega tuleks siiski olla ettevaatlik. Võib-olla toidad sellega teise abitust ja võimaldad neil tunda end ohvri või vaese ja väetina. Või tekib sul endal kujutelm, et ilma kõrvalise abita ei saagi sa hakkama. See ei tähenda sugugi, et altruistlik abistamine oleks kurjast, lihtsalt tee seda mõtestatult. 

Kui kahtled, lase asjadel omasoodu kulgeda, tegele millegi loomingulise või vaimsega ning tee mõni unistus teoks. Oled sel perioodil väga avatud vaimsele tarkusele ja olgu see siis jalutuskäik looduses, meditatsioon, vaimse sisuga raamat, film või hoopis mõni loeng, võid jõuda sel ajal sügavate äratundmisteni. 

Otsustest sa siiski päriselt ei pääse (eriti kui oled sündinud veebruaris) ja mõned neist ei ole kuigi mugavad. Võid tunnetad selgemini tööalaseid piiranguid ja oled sunnitud tegema muudatusi. Milliseks see periood kujuneb, sõltub suuresti otsustest, mida tegid umbes 14 aastat tagasi. Kui need valikud olid sinu jaoks õiged ja sa oled oma eesmärkide nimel väsimatult ööd teinud, võid nüüd rahul olla. Kui aga sinu staatus pole päris see, mida sooviksid, on nüüd aeg olukorra muutmiseks midagi ette võtta. 

Siinkohal võib appi tulla Pluuto, mis asetseb sinu jaoks sõbralikus märgis ehk Kaljukitses. Kui oled sündinud märtsi esimese kümne päeva sees, tähistab see aasta olulist edasiminekut sinu elus. Oled valmis vanast loobuma, et teha ruumi uuele, ja seda võib märgata väga erinevates eluvaldkondades. Kui sa midagi tõeliselt tahad, tunned end piisavalt tugeva ja võimsana, et see ka teoks teha. Pluuto toetab sinu läbilöögivõimet ja annab kirglikkust küsimustes, mis on sulle südamelähedased. 

Telli endale või sõbrale kingituseks astroloog Triin Tobberilt sünnikaardi analüüs, mis aitab mõista su valikuvõimalusi elus. Hind ainult Buduaaris 15€. Telli sünnikaart  SIIT .

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.

Sarnased artiklid