Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: Lõvi

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: Lõvi

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu. /Triin Tobber

Lõvi

22. juuli – 22. august

Uraan asub Jääras, mis on tulemärk nagu Lõvigi, ja seepärast on see sinu jaoks soodne positsioon. See võimendab sinu loomupärast julgust ja soovi teha midagi päris enda moodi, et tuua välja oma unikaalsust. Võib-olla on see mõni julge ettevõtmine, mida oled varem edasi lükanud (äkki näiteks eraettevõtlus), või siis hoopis huviala, mis kõditab närve ja pakub loomingurõõmu. Samas aga võib vaheldust pakkuda ka reis mõnda erilisse paika. Igasugusteks uuendusteks on see sobiv aeg ja seda eriti siis, kui sinu sünnipäev jääb augusti esimesse poolde. 

Ka Kuu sõlmed asuvad Jäära ja Kaalude teljel ning annavad oma panuse nendesse protsessidesse. Oled sageli õigel ajal õiges kohas ning vahel tekib tunne, nagu aitaks mingi kõrgem vägi asjade õnnestumisele kaasa. Paremini edenevad just need ettevõtmised, mille eesmärgiks on luua ilu, tasakaalu, harmooniat ja rikkust. Selgemini on see väljendunud siis, kui oled sündinud kas juuli lõpus või augusti alguses.

Kõigele eelmainitule lisaks aitab ettevõtmiste õnnestumisele kaasa ka Saturn, keda muidu saab pidada taevakaardi karmiks õpetajaks. Kui Uraani soodsad mõjud õhutavad riskima, siis tänu Saturni aktiveeritud ratsionaalsusele on sinu valikud siiski realistlikud. Liiga kõrged ootused ja illusoorne ettekujutus oma võimetest põhjustavad sageli pettumust ja süütunnet. Saturni toel aga oskad valida just neid eesmärke, mis on siiski teostatavad ja seetõttu on ka õnnestumise võimalused paremad. Selline edukogemus jälle on heaks pinnaseks järgmistele saavutustele.

Just nagu sellest kõigest veel vähe oleks, liigub õnne ja laienduste planeet Jupiter kuni augusti keskpaigani Lõvi märgis ja seega sinu Päikese lähedal (augusti sünnipäevalastel). Võimendunud on sinu usk inimeste headusesse ja sinu enda eduvõimalustesse. Selline positiivsus tõmbabki teisi magnetina ligi ning sa pole mitte ainult populaarne, vaid võid loota ka teiste abile. Ära ainult uhkeks mine! Kõikidel ei pruugi nii hästi minna ja ka sinu head võimalused ei kesta igavesti. Kui kõik on parajasti hästi, ei tule ju selle pealegi, et ühel hetkel võid ka sina olla oru põhjas. Praegu on sinu aeg olla mäetipus. Naudi vaadet ja kasuta see maksimaalselt ära, et kindlustada end tuleviku tormide vastu!

 

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.