Numeroloogiline horoskoop: mida toob sinise hobuse aasta?

8 kommentaari
Numeroloogiline horoskoop: mida toob sinise hobuse aasta?

Meie esivanemad olid veendunud, et igal numbril on oma varjatud mõte ja see osutab inimesele teatud kindlat mõju. See 2014. aasta ehk sinise hobuse aasta numeroloogiline horoskoop võtab arvesse sinu sünnikuupäeva ja praeguse aastaarvu. 

Meie esivanemad olid veendunud, et igal numbril on oma varjatud mõte ja see osutab inimesele teatud kindlat mõju. See 2014. aasta ehk sinise hobuse aasta numeroloogiline horoskoop võtab arvesse sinu sünnikuupäeva ja praegust aastaarvu. 

Mida siis oodata sellelt aastalt? Selleks, et seda teada saada, pead natuke matemaatikat kasutama. 2014. aasta numeroloogiline horoskoop on koostatud järgmiselt: sa pead liitma kokku kõik oma sünnikuupäeva üksikud numbrid ning tulemuse lahutama üksikuteks numbriteks ja selle samuti kokku liitma. Saadud numbrile pead veel liitma aastaarvu, mis on üksikuteks numbriteks lahutatud (2+0+1+4). Pärast seda pead lahutama jälle tulemuse üksikuteks numbriteks. Ja tulemus ongi võti sinu selle aasta ennustuse kohta.

Näide: sünnikuupäev – 13.03.1989=1+3+0+3+1+9+8+9=34. Nüüd tuleb vastus lahutada eraldi numbriteks ehk kui summa oli 34, siis 3+4=7. Sünnikuupäevast tulenevale numbrile (7) tuleb lisada aasta number, mille kohta ennustust soovitakse ehk antud juhul 2014 (2+0+1+4=7). Ehk 7+7=14 ja lahuta vastus jälle üksiknumbriteks ehk 1+4=5. Ja see tulemus (antud juhul number 5) ongi võti, et saaksid piiluda tulevikku. 


Numbrite tähendused:

Number 1: Sinu 2014. aasta edu võti on kannatlikkus ja töökus. See aasta toob sulle palju positiivseid emotsioone ja õnnelikke päevi. 2014. aasta on hea periood uuteks algusteks ja võimalusteks. Parim aeg võtta ette need asjad, mida oled pikalt edasi lükanud. Ära unusta oma vanemaid ja kalleid inimesi – rasketel aegadel on just nemad need, kes sind toatavad ja aitavad. 

Number 2: See aasta toob kaasa sinu jaoks suure muutuse. Tegemist on positiivse üllatuse ja muutusega. Tähtis on, et sa ei kardaks võtta riske ja sammuksid julgelt mööda teed, mille oled valinud. 

Number 3: Sel aastal võib sind tabade nõrkusehetk, mil tunned, et oled elust väsinud. Kuid võta hetkelist madalseisu kui võimalust tuua ellu sisse mingid muutused. 

Number 4: Sind ootavad ees uued võimalused ja sul on palju energiat. See on hea aeg reisimiseks, töökoha või elukoha muutusteks. 2014. aasta on sinu jaoks suurepärane armastuse aasta. 

Number 5: See on sinu jaoks finantsiliselt edukas ja karjääri mõttes hea aasta. Sel aastal leiad ühise keele ka nendega, kes pidevalt konflikte otsivad. 

Number 6: Üks sinu eluetapp hakkab läbi saama. Vabane võlgadest ja vii lõpuni lõpetamata asjad, et uued ideed ja võimalused saaksid sinuni tulla. Aasta tuleb edukas, kui sa võtad arvesse oma mineviku vigasid ja ei astu enam samale rehale. 

Number 7: 2014. aasta on õnne toov nende jaoks, kes aktiivselt oma eesmärkidega tegelevad. Eriti edukas on see aasta armastuse osas. Kui sa sel aastal abiellud, siis teie kooselu tuleb pikk ja tugev. Selle aasta jooksul toimub palju sinu jaoks positiivseid sündmusi, mis annavad energiat uuteks saavutusteks ja võitudeks. 

Number 8: See aasta on aeg lasta lahti osadest asjadest minna lihtsalt vooluga kaasa. See aasta tuleb sinu jaoks rahulik – palju puhkust ja lõõgastust. 

Number 9: Sind ootab ees aktiivne aasta. See on aeg panna paika prioriteedid. Tee seda, mille tegemist sa naudid –  see võib tuua sulle sel aastal edu ja rahalist õnne. 

 

Allikas: numerologystars.com

Sarnased artiklid