RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Jäär

1 kommentaar
RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Jäär

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Jääradele raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust? 

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Jääradele raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust? 

Jäär (21.03-20.04)

 

Töö ja raha on seotud sel aastal kiirete muutustega, mis viivad Jäära õiges suunas. Ta lepib meelsasti oma tööalaste valikutega ja on väga motiveeritud.

Saturn seab kahtluse alla Jäära raha- ja varaküsimused, eriti kui need on seotud teiste inimeste panusega. Jäär ei pea ellu viima karmi kasinusprogrammi, kuid tähtede seis ei soosi varajagamist ega suuremeelsust. 

Üldiselt on 2014. aasta raha osas helge, olgugi, et mingil hetkel võib Jäär avastada, et rahaasjadega on seisud natuke kitsamad, kui ta arvas. Jäär aga leiab kavalaid viise, kuidas raiskamist vältida ning sääste struktureeritult ja stabiilselt suurendada. Nii kasvab Jäära kindlustunne. Jäär peakski tegema kõik endast oleneva, et tema pikaajalistes rahaasjades oleksid väljavaated turvalised, sest muutused tööalal võivad rahaseisud ebakindlaks muuta. Vaata üle oma võlad, kindlustus-, telefoni- ja internetilepingud.

Pluuto muudab Jäära populaarseks ning kasvatab uuel aastal tema enesekindlust ja -usku. Jäära karisma ja suhtlemislembus viivad ta avalikkuse tähelepanu alla. See aitab Jääral edendada karjääri. Planeetide seis loob pingeid, mis sunnivad Jäära tegutsema ning seda nad juba oskavad. Jäära ellu tulevad uued projektid ning suhted. Kui oled millegi eesmärgiks seadnud, siis selle sa ka saavutad. Sel aastal oled kirglik ega kohku takistustest, mis su teele satuvad. Jäär tuiskab neist lihtsalt mööda. 

Pluuto aga toob Jäära maa peale ja sunnib teda väljendama oma ideid nii, et ka teised Jäära mõistaks. Jäär peab otsima probleemidele praktilisi ja efektiivseid lahendusi. Ta on avastaja, ettevõtja ja isemõtleja, kes loob uusi radu läbi tundmatu. 

Aastal 2014 on Jäära fookuses karjäär. Võib juhtuda, et sul tuleb vabanduste ja seletusteta töökohta vahetada, võimalik on ka ametikõrgendus ja palgatõus. See sõltub Jäära tahtest, emotsioonidest ja usust. 5. märtsist 20. maini võid arvestada viivitustega. Peaksid olema kannatlik, kuigi see tundub võimatu. 7. märtsist 20. juulini edeneb karjäär paraku aeglaselt, sest tunned puudust abilistest ning su õlul on liiga palju kohustusi. 26. oktoobrist 5. detsembrini on aeg suurteks muutusteks. Sinuga võib ühendust võtta endine ülemus, kes tahab sind uuesti palgale võtta. Pluuto ja Saturn toovad Jäärale raha, au ja tuntust. Kui ettevõtjast Jääral on firma jaoks vaja raha laenata, on sügise teine pool just õige aeg. Kellegi teise heaks töötavad Jäärad võivad sel ajal boonuseid oodata.

Allikas: Buduaari horoskoop 2014