RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Kaksikud

Lisa kommentaar
RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Kaksikud

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Kaksikule raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust? 

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Kaksikule raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust? 

Kaksik (21.05-21.06)

 

Karjääri suhtes muutuvad Kaksikud idealistlikuks. Nad on seda alati olnud, kuid nüüd on idealism võimendatud. Kaksikuid tuntakse rohkem heategevuslike ettevõtmiste ja spirituaalsete saavutuste, mitte silmapaistva karjääri pärast. Sel aastal pead ka tegelema laenude, hüpoteekide, kindlustuste, maksude, päranduste ja advokaatidega. Tunned, et oled nende ülesannete kõrgusel, pole midagi, millega sa hakkama ei saaks. Saturn sunnib Kaksikuid rohkem ja distsiplineeritumalt töötama ning paraku tuleb aasta teises pooles tööl ette probleeme. Tulemuste nägemiseks pead tegema kõvasti tööd, ja kui sa seda teed, õnnestub kõik. Uuel aastal võib tulla ette töökohavahetus, mis mõjutab ka Kaksikute tervist. Kõik, kel sel aastal tööd on, tunnevad oma töö üle rõõmu. Sellest hoolimata on Kaksikute päevakavas liiga palju rõõmustavat  tööd. Nii on olnud see pidevalt alates 2012. aasta oktoobrist, et tööl veedetakse liiga palju aega.

Kui võimalik, siis võta juhatuses üles teema assistendi palkamiseks, milleks siiani pole võimalust olnud. Kui Kaksik on iseenda tööandja, pole ta raatsinud kulusid silmas pidades kedagi enda abistamiseks palgale võtta või pole ta lihtsalt pädevat alluvat leida suutnud. Kaksik aga mõistab nüüd, et ta ei jõua kuhugi, kui ta õiges kohas panuseid ei tee. See julgustab teda otsima inimesi, kes saaks teda tööalaselt abistada. Nii tundubki 2014. aasta olevat täis rasket tööd ja Kaksik tunneb, et tal pole kunagi nii palju kohustusi olnud. Kuid sügisest läheb kergemaks ja siis saab Kaksik tehtud tööd nautida. Jõuludeks laheneb keeruline olukord ja abi on tulemas – Kaksik ei pea enam kõike ise tegema, vaid saab keskenduda keerulisematele ülesannetele, et oma talenti paremini rakendada. 

Rahaasjad on 2014. aastal helged. Kaksikutel on alust oodata palgatõusu ja selle tulemusena elu nautida. See polnud eelmistel aastatel lihtsalt võimalik. Silmad tuleks lahti hoida märtsist juuni keskpaigani, sest siis võib tekkida võimalusi sissetulekute suurendamiseks. 2014. aasta alguses on Jupiter, kinkide ja õnne jagaja, Vähis ning hoolitseb selle eest, et Kaksikuid tasustataks suurepärase töö eest. Sarnane olukord oli viimati 2001. aasta keskpaigast 2002. aasta keskpaigani ja see aasta peaks tulema isegi parem. Kaksikud peavad vaid otsustama, millised pakkumised on pikaajalises perspektiivis parimad. Jupiter õnnistab sind juba aasta alguses, mil saad lõigata eelnevatel aastatel tehtud tööde vilju. Mida hoolikamalt sa töötasid, seda tulusam on saak. Raha, mis tee Kaksikuteni leiab, pole võidetud ega kingitud, vaid välja teenitud. Kaksikud on seda väärt ja võivad nüüd uhked olla ja endale midagi mõnusat lubada.

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014