SEKSIHOROSKOOP: Ambur

SEKSIHOROSKOOP: Ambur

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Ambur. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia ohjeldamatu Ambur taevasse. 

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Ambur. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia ohjeldamatu Ambur taevasse. 


Ambur: 23.11-21.12


1. Reied on kuum koht

Parim seksinipp seoses Amburitega puudutab nende reisi. Neile meeldib, kui nende reisi hellitatakse, puudutatakse ja suudeldakse. Tee Amburi reitele massaži ja ta sulab su ees.

 

2. Ole võluv

Amburile meeldib, kui teda võluda püütakse. Neile meeldib, kui keegi teab täpselt, kuidas neile head muljet avaldada. Ambur armastab lõbusat ja hea huumorisoonega inimest, kes mõistaks neid hästi ning teaks täpselt, kuidas neile meeldida. 

 

3. Ootamatu seks 

See tähtkuju armastab ootamatusi – eriti kui see puudutab seksi. Järgmine kord, kui sinu Amburist kaaslane töölt koju tuleb, üllata teda ootamatu ja kiire seksiga. Ta on kindlasti heas mõttes väga üllatunud!

 

4. Rääkige omavahel, mis teile meeldib

Amburile meeldib, kui talle seksi ajal öeldakse, kuidas on hea ja kuidas saaks veel paremini. Sellele tähtkujule meeldivad avatud inimesed, kes end igas olukorras mugavalt tunnevad ning kes teavad, kuidas neile head meelt teha … Ja kes julgevad sellest ka rääkida. 

 

5. Vormirõivad

Sõjaväeriided, politseiriided, koolivorm – pole vahet, millised on vormirõivad, nad lihtsalt armastavad seda! Proovige seda ja teid ootab unustamatu öö. 

 

6. Sekslelud 

Seksleludest ei saa selle tähtkuju puhul üle ega ümber. Neile meeldivad igasugused sekslelud ja mida rohkem, seda uhkem. Ja nad vajavad oma kõrvale kedagi, kes mõistaks seda – seega, kui ta oma sekslelud välja toob, ära oma nina krimpsutamisega teda ära hirmuta. Ole loominguline!

 

7. Mitmekülgsus ja spontaansus

Lõpetuseks, Amburiga koos olles pead olema mitmekülgne ja spontaanne. Nad soovivad, et nende partner oleks valmis iga kell ja igas kohas neid tahtma. Pea see meeles ja teie seksuaalelu läheb õitsema.

 

Allikas: allwomenstalk.com

Sarnased artiklid