SEKSIHOROSKOOP: Vähk

SEKSIHOROSKOOP: Vähk

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Vähk. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia ebakindel ja unistav Vähk taevasse. 

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Vähk. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia ebakindel ja unistav Vähk taevasse. 


Vähk: 22.06-23.07


1. Rindkere on kuum koht

Vähile meeldib, kui tema rindu puudutatakse. Alusta tema rindade suudlemise, näksamise ja kerge näpistamisega. See ajab ta kindlasti kuumaks!

 

2. Vähile meeldib eksperimenteerida

Parim asi selle tähtkuju juures on see, et neile meeldib uusi asju proovida. Niisiis, kui oled mõelnud Vähist partneriga midagi uut proovida, siis kindlasti tee seda! Lisaks sellele ei taha ta mitte ainult proovida kõike uut, vaid neil on ka ise palju erinevaid soove, mis võivad ka sind vägagi huvitada …

 

3. Paljas keha 

Vähk on üks tähtkuju, kellele meeldib olla paljas, eriti oma partneri ees. Sa pead ainult ühe asjaga ettevaatlik olema – nimelt tuleb sul tema keha kiita ja öelda, et see on täiuslik, vastasel juhul muutub ta ebakindlaks.

 

4. Suudlused, miilustamine ja kaisutamine

Vähi romantilisele poolele meeldib suudlemine, miilustamine ja kaisutamine. Seda võib teha enne, pärast ning kindlasti ka seksi ajal. See helluse vajadus on tingitud tema ebakindlusest – ta arvab, et pole piisavalt hea. Nii et suudle ja kaisuta alati oma Vähki!

 

5. Prantsuse suudlus

Nagu juba eelmises punktis ära toodud, meeldivad sellele tähtkujule suudlused. Kui aga üllatad Vähki prantsuse ehk keelega suudlusega, on ta sulanud. 

 

6. Oma soovidest rääkimine

Vähile meeldib, kui parter annab talle pidevat tagasisidet mis ja kuidas talle meeldib. Sellele tähtkujule võid julgelt oma soovidest ja ootustest rääkida. 

 

7. Vürts ja põnevus

Selle tähtkujuga ei saa sa lasta asjal igavaks ja tuimaks muutuda. Tal peab olema põnev ja lisaks peab igal asjal natuke vürtsi sees olema. Proovi erinevaid poose, liitu temaga, kui ta hommikul pesema läheb – võimalusi on palju!

 

Allikas: allwomenstalk.com