Esimene kohting – mida kanda?

Esimene kohting – mida kanda?

Oled kutsutud romantilisele õhtusöögile, kinno, teatrisse …TEMAGA! Kuid ei tea mida selga panna? Vaata allpool olevaid soovitusi!

Lõpuks ometi on Härra Õige sind kuskile välja kutsunud ning ees on romantiline õhtu, mis loodetavasti paneb aluse pikale ja kaunile suhtele. Oled rõõmus ja põnevil, kuid samas ka pisut murelik, sest ei tea mida selga panna ning kuidas talle kõige paremat muljet avaldada … Eks need mehed tunduvad tõepoolest olema justkui teiselt planeedilt, kus kohati räägitakse tõelist võõrkeelt ning käitutakse hoopiski teiste reeglite järgi!

Kas asi on tõesti nii hull või kujutame seda endale ette? Kindel on üks, mehed on lihtsad ning selleks, et nendele tõsiselt meeldida pead, sa ennekõike olema sina ise, loomulik, sõbralik, naeratav … ja naiselik! Just viimane omadus peaks saama määravaks ka riiete valimisel esimeseks kohtinguks. Olgu siis sihtpunktiks valitud kino, restoran, kontsert või muu – püksid ja topiliseks läinud kampsun ei avalda muljet ei temale ega sinu enesehinnangule. See-eest mõjuvad kleidid, seelikud ja kontsad iga kell hea valikuna. Olen kindel, et kõikvõimalikke kleite on kaubanduses palju ning isegi maailma suurim püksiarmastaja leiab oma maitsele sobiva lõike ja värvi! 

Üks suur viga, mida paljud naised jätkuvalt teevad – on ülepingutamine! Mõistan, et nii mõnelgi neiul on, mida oma keha juures näidata, kuid alati peaks jätma ruumi ka oma Printsi fantaasiale. Kui kõik omad “plussid” ühe hoobiga paljastad, ei jää tal muud võimalust üle, kui otsida endale uus “mõistatus”, mida järgnevatel kohtingutel edasi uurida ja tundma õppida. Seega mikromini ja paljastav dekoltee on kindlasti OUT!

Lõpetuseks soovitan ma sul kõik oma uhked moeröögatused selleks korraks koju kappi jätta, sest mehed enamasti moodi ei mõista. Samuti ei näe nad palju ilu kotakates, figuuri täiesti kinni matvates lõigetes ja robustsetes ratsasaabastes – kõik need jäta sõbrannaga kohvikus istumiseks või oma vanavanemate maakodu külastamiseks.

Vaata allpool olevat galeriid minu valitud komplektidest ning ammuta inspiratsiooni järgmiseks romantiliseks õhtuks. Millal sina viimati esimesel kohtingul käisid?

Kristiina Virt

 

Sarnased artiklid